Ініціатива Хоптяна зіпсувала настрій тернополянам, які бажали зекономити

Сільськогосподарський ярмарок на майдані Мистецтв, проведення якого ініціював голова ОДА Валентин Хоптян, розпочався зі скандалу. Люди, аби придбати харчі дешевше, займали черги ще за кілька годин до початку торгів. Попередньо облдержадміністрація оголосила, що ярмарок розпочнеться о 10:00. Саме цю інформацію і розповсюдили місцеві ЗМІ. Проте за день до торгів на офіційному сайті Тернопільської ОДА о 18:06 громаду повідомили: ярмарок розпочнеться о 12:00. Відповідно усі ті, хто про зміни не дізнався, опинився біля «розбитого корита». Коли ж ярмарок запрацював, тернополяни почали сваритися, що насправді ціни тут – набагато вищі, ніж на ринку. Свого обурення люди не приховували, повідомляє ІНТБ.

Опитування: «Ми прийшли о пів на восьму, щоб зайняти чергу! Нічого не купили. Розстроїлися. Машин ніяких немає. Лише одиниці. Що це за ярмарок? Наступне – ціни! Дорожче, як на базарі. Кожен продає, як йому хочеться. Немає контролю – немає нічого. Для кого проводять ярмарок? Це обман людей! Бардак!»

«Я хочу висловити своє незадоволення. По телебаченню спочатку оголосили, що о 10-й годині буде розпочинатися ярмарок. Всі люди поприходили, машини приїхали з продукцією. Після того прийшов пан, який оголосив, що торгівля буде проводитися з 12-ї години. Машини з продукцією поїхали невідомо на який ринок. Ми залишилися «обпльованими», тому що нічого немає. Можете сфотографувати – пустісінький ярмарок. Для чого таке робити? Це непорядно. Пенсіонери прийшли, щоб на свята щось купити. Що тут купиш? Пуста площа».

«Того ярмарку, про який було оголошено, немає. Я пропоную журналістам пройти з камерою по цій порожній площі – і це буде найкращий кадр у вашому репортажі».

Через те, що ярмарок провели у робочий день, на нього прийшли зранку в більшості пенсіонери. Саме на них чекала прикра несподіванка. Від так частина ображених людей пішла додому практично з пустими сумками, бо торгували у попередньо зазначений час всього з кількох автомобілів. Інші ж на холоді залишились чекати, поки з’їдеться решта торговців.

-1 thoughts on “Ініціатива Хоптяна зіпсувала настрій тернополянам, які бажали зекономити

  • 18:44 | 8.04.2012 о 18:44
    Permalink

    Валик, мабуть ніколи, не опустить нагоди нагріти руку!

Коментарі вимкнені.