Кайда дозволяє у Тернополі владі та собі “ввімкнути дурня”, а в Києві не дасть

“Свобода” також блокуватиме засідання Київради, яке має відбутися 19 серпня.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав “свободівець” Олексій Кайда.

“Законом чітко визначено, коли закінчується термін роботи Київської міської ради. Тому мають відбутися вибори. А у нас влада “вмикає дурня” і виставляє в такому світлі весь український народ. Цей сценарій вже випробовували на Тернополі. Два з половиною роки 19 депутатів обласної ради не можуть приступити до виконання своїх обов’язків, тому що представники територіальних виборчих комісій від Партії регіонів, Компартії і так званого Блоку Литвина не вводять їх. Тепер це хочуть зробити по Києву. З таким же успіхом можуть не відбутися президентські вибори у 2015 році”, – зауважив він.

Кайда не виключає, що співробітники “Беркуту” в цей день будуть не тільки під будівлею, але й всередині.

“Я не буду розповідати всі тонкощі блокування, аби влада до того не підготувалася. Але ми маємо свої заготовки”, – зазначив депутат.

Політик вважає блюзнірством та знущанням над киянами і здоровим глуздом заяви київської влади, що на цій сесії хоче звернутися до Верховної Ради, аби вона призначила вибори в Києві.

“Опозиція безліч разів вносила законопроекти щодо призначення дати виборів. Але нічого. У мене таке враження, що їм треба ставити діагноз шизофренія або глухота. Вони  затягують цей процес. Але 2015 рік не за горами — влада зміниться. “Свобода” буде наполягати на жорсткому притягненні до кримінальної відповідальності тих осіб, які порушують законодавство. Тобто суддів, які виносять не законні рішення, прокурорів, міліціонерів, голів райадміністрацій та міністрів”, – наголосив “свободівець”

 

 

Коментарі вимкнені.