Мер Тернополя заявляє, що конфліктів з представниками обласної адміністрації не було. Поки що

Міський голова Тернополя, представник всеукраїнського об’єднання «Свобода» Сергій Надал заявляє про відсутність конфронтації з керівництвом облдержадміністрації.

Про це він сказав в інтерв’ю Радіо «Свобода», відповідаючи на питання про те, як у нього, як члена опозиційної партії, складаються стосунки з представниками обласної адміністрації.

«Не можу сказати нічого негативного. Вони зацікавлені, щоб місто жило краще. Це має бути вигідно і їм. Тому що місто Тернопіль становить 70% всієї господарки області. Чим краще житиме місто, тим краще житиме і область, за що їх будуть питати» – сказав С.Надал.

Він запевнив, що до цих пір не мав ніяких конфліктних ситуацій з керівництвом ОДА. «Поки що все відбувається у робочому режимі. Але, якщо говорити відверто, то для них, напевно, ще не було часу,» – сказав міський голова.

С. Надав підкреслив, що його обрав народ, обрала громада Тернополя. Причому насамперед обрала для того, щоб забезпечити вирішення нагальних проблем, які існують у місті. «Людей цікавить, щоб у них завжди була гаряча вода, теплі батареї, щоб у місті працювала швидка допомога і були відремонтовані дороги. А моя опозиційність буде виражатися виключно в опозиції до Партії регіонів», – підсумував С. Надал.

Коментарі вимкнені.