Прийшов у гостину – викрав машину

Якось до 34-річного жителя села Говилів Теребовлянського району завітали в гостину двоє односельчан. Приятелі мали намір піти на рибалку, однак господар відмовився від запрошення. Проте пляшчину оковитої молодики вже придбали, тож вирішили розпити її без рибної юшки. Посиденьки затягнулися допізна, тож товариші надумали залишитися у приятеля вдома, адже його дружина та діти гостювали в тещі. Господар постелив гостям і спокійно подався спати. А 25-річному приятелю не дрімалося – парубок вийшов з хати на подвір’я і на очі потрапив автомобіль власника. Спочатку вирішив посидіти в автівці та послухати магнітолу. Проте, як побачив ключі в замку запалювання, так одразу втратив розум. Вирішив сісти за кермо чужого транспортного засобу без дозволу власника.
На чужому автомобілі заїхав аж в сусідній район. А там злощасний транспортний засіб вийшов з ладу. Нещасний автокрадій два дні намагався полагодити машину, навіть ночував в салоні автівки. В той час правоохоронці вже розшукували викрадене авто. Врешті машина таки завелася, однак злодій, замість покаятися та повернути автомобіль власникові, покинув транспорт в сусідньому селі поблизу помешкання сестри. Там автівку й знайшли працівники міліції, а згодом затримали й викрадача.
На відміну від доброго приятеля, котрий на радощах вибачив п’яну витівку товаришеві, Закон суворий до всіх правопорушників. Тож тепер лиходію доведеться відповісти за скоєне, повідомляє прес-служба УМВСУ в Терноіпльській області.

Коментарі вимкнені.