Путін хоче зробити з України фейл-стейт, – Денис Казанський з Донецька

«Погляд» розпочинає проект «Неподільна Україна» в якому розповідатиме історії мешканців Сходу та Півдня. Спілкуючись таким чином, будемо намагатися зрозуміти один одного та зміцнити цілісність рідної України. Запрошуємо читачів долучатися до створення проекту «Неподільна Україна». Ви можете ставити запитання, відповіді на які хотіли б отримати від мешканців Сходу та Півдня. Спробуємо разом знайти відповіді. Запитання можна надсилати на нашу електронну скриньку info@poglyad.te.ua , або залишати у коментарах до статей.

денис казанський

Сьогодні знайомтесь з відомим блогером та журналістом з Донецька Казанським Денисом, який відповів на запитання “Погляду”.

– Що на Вашу думку відбувається на Сході?
На мій погляд, на сході відбувається бунт місцевих еліт проти нової влади у Київі, до якого їм вдалося залучити частину місцевого населення, і який має певну підтримку з Росії

– Як Ви відноситесь до поняття «Єдина Україна», що на Ваш погляд більш природно для нашої держави, для нашого ментилатітету – єдина унітарна держава чи все ж таки якісь варіанти федералізації?
Я звісно виступаю за Єдину Україну, але після останніх подій я став приходити до висновку, що частина нашій території просто не є Україною, тому їй не місце у складі України. Федералізація в нашому випадку – це створення країни за схемою Путіна Медведчука, тому той, хто працює на такий сценарій, є зрадником.

Я не бачу причин для федералізації, окрім двох – бажання армії злодіїв зберегти владу та бажання Путіна зробити з України фейл-стейт, де менша частина населення буде гальмувати розвиток більшій. Мені не потрібна ніяка федералізація.

– Як ви вважаєте, де корінь цього?

Дуже довго можна говорити про коріння цієї проблеми. Ситуація в Донбасі склалася внаслідок особливостей розвитку регіона в радянські часи. А потім, за часи вже незалежної України, жодна влада не зробила нічого, щоб зробити Донбас українським. Його віддали криміналитету та уламкам КПРС, яки 20 років форматували його під себе. Що можна зробити тепер? Я не знаю. Ми втратили занадто багато часу. Зараз Донбас – це здебільшого ворожій до України регіон.

– Як ви вважаєте, який перелік дій з боку влади і з боку самої громадськості має бути, для того, щоб зруйнувати причини цієї ситуації «розподіл України на Схід та Захід»?

Щоб зруйнувати цей розподіл, треба просто не ділити країну штучно. За такі картинки, які показував у 2004 році Янукович по ТВ, коли ділив Україну на сорти, треба саджати у в’язницю. За те, що казав Табачник про Галичину, а Фаріон про російськомовних громадян, треба виганяти людину з політики, позбавляти мандатів, посад. А ще треба знайомити населення з країною – має бути така державна програма. Студентів зі сходу треба направляти вчитися на захід. Школярів зі сходу хоча б 2-3 рази за період навчання возити на екскурсії до Галичини. У нас на сході більшість людей не вибиралася зі своїх робочих селищ. Вони живуть міфами, які б вже зникли, коли б така програма працювала з початку 90-х.

 

-1 thoughts on “Путін хоче зробити з України фейл-стейт, – Денис Казанський з Донецька

  • 23:57 | 13.07.2014 о 23:57
    Permalink

    Я считаю, что сажать нужно за любые сепаратистские высказывания и призывы к отделению от Украины. Хочешь ты в Россию – чемодан + вокзал + скатертью дорога.Хочешь отделиться – получай пулю или садись в тюрьму. Только так!

Коментарі вимкнені.