Сайт Гусятинської райради заробляє на “цікавій” рекламі?

Відомий активний блогер з Копичинців Дьома, опублікував запис, в якому його зацікавили рекламні посилання на одному з державних сайтів – Гусятинської районної ради та держадмінстрації.

Ви знаєте, працюючи в інформаційному полі регіональних ЗМІ часто стикаєшся з різною інформацією, моніториш різні сайти. Сьогодні зовсім випадково натрапив на сайт Гусятинської районної ради та держадмінстрації. Раніше читав у блозі Петра Нека про торгівлю лінками на одному з державних сайтів Львівської області, і яким було моє здивування коли натрапив на схожу ситуацію на сайті нашої районної влади.Я розумію коли блог, проект монетизовується таким способом. Заради чесності скажу, що і сам таким чином маю певно копійчину. Але тут справа зовсім інша – це державний сайт, котрий фінансується за рахунок людей і їх податків. Можливо сайт просто зломали і поставили ці платні посилання, а можливо хтось із працівників апарату таким чином заробляє собі на пиво. Як би там не було насправді, думаю такі лінки зовсім не доречні на державному сайті.

Приклад 1 з сторінки http://husyatyn.te.ua/?module=index&page=4

Ну як вам? менструальний календар на 2009 рік треба?

Приклад 2, сторінка http://husyatyn.te.ua/?module=poll.archive

Приклад 3, сторінка http://husyatyn.te.ua/?module=index&page=2

А як вам фалоімітатори? Покращення настало?

Дивно це все. Я звісно поскаржився через форму зворотнього зв’язку, котра є на сайті, щоправда не знаю чи дійсно по ній хтось зреагує. Жодних інших контактів куди звернутись, нажаль не знайшов.

Найгірше те, що на сайті крім таких “проколів” є ще й безліч недопрацювань, от для приклад сторінка про голову РДА:

Опитування, від якого просто кинуло в осад:

Може зрештою варто привести інформацію в порядок, а вже потім торгувати лінками?  Надіюсь, що все таки на мою скаргу відреагують, або напишуть причину по якій ті лінки стоять. Можливо таким способом наповнюють районний бюджет?

Коментарі вимкнені.