Сектанти вимагають дозволити їм відбудувати капличку у парку Національного відродження

Під кабінетом заступника міського голови Леонида Бицюри зібрались Парафіяни. Люди хочуть, щоб їм дозволили молитись на місці зруйнованої каплиці. Влада каже, щоб вирішувати якісь питання з цією організацією її треба узаконити, – пише “20 хвилин”.

 Нагадаємо, що незаконно збудовану капличку у “Парку Національного Відродження”, де збирались сектанти зруйнували. Люди продовжують туди приходити і хочуть відновити їх святиню.

– Коли це таке було, щоб церква питала у держави про всякі дозволи, – каже отець Петро(називатись відмовився). – Земля є богом створена і вона не державна. Вона живе по своїм законам. Це священне місце і ми хочемо молитись саме там. Ми не є секта. Нас просто ще не визнали. Ми офіційно звертались до Ватикану, але відповіді ми не дочекались.
Представники релігійної організації вважають, що до них влада ставиться з особливою ненавистю.
– Чому влада претисняє саме нас? – каже отець Петро. – Адже є інші організації, які так саме збираються. Наприклад єговісти.
Заступник голови пан Бицюра каже, що поки ця організація не буде узаконена, ні про які дозволи не може йти і речі.
– Ті самі “Свідки Єгови” є офіційно зареєстровані і мають всі дозволи на проведення своєї діяльності, – каже представник міської ради. – Для того, щоб з’ясувати подальший порядок спілкування з вашою громадою, я пропоную написати спільний лист до Ватикану. В ньому ми вкажемо, що було попереднє звернення від вас в липні минулого року.
Також пан Бицюра запропонував піти на поступки, якщо члени релігійної організації припинять збирати кошти на храм у міському транспорті.
– На який храм ви збираєте кошти, адже дозволу не на яке будівництво ще не було, – каже заступник голови.
Але парафіяни не погодились піти на ці умови. Вони кажуть, що їм спричинили великі збитки і зараз їм треба багато коштів щоб це все відновити.

-1 thoughts on “Сектанти вимагають дозволити їм відбудувати капличку у парку Національного відродження

 • 09:55 | 13.03.2012 о 09:55
  Permalink

  Частину в псіхушку, частину по тюрмам (якщо є порушення закону).
  Ми не дозволимо вам забудову №2!!!

 • 09:57 | 13.03.2012 о 09:57
  Permalink

  І, взагалі, тоталітарні секти, які базуються на ксенофобських текстах і зомбують людей, повинні бути поза законом в Україні.

 • 09:58 | 13.03.2012 о 09:58
  Permalink

  А тексти ксенофобські – щодо українців як нації.

Коментарі вимкнені.