У Тернополі пропонують безкоштовні сеанси оздоровлення за допомогою БРТ

Ми живемо в оточенні величезної кількості мікроскопічних організмів.З роками захисні сили слабшають, інфекції оселяються у нашому тілі всерйоз та надовго – виникать хронічні запальні процеси – тонзиліт, бронхіт, простатит, дисбактеріоз, молочниця, цистит, поліартрит та безліч інших. А деякі з інфекцій, наприклад паразитарні або грибкові, дуже важкі для діагностики, і тому залишаються нерозпізнаними.

Новітнім підходом, пов`язаним з прогресом у медичній техніці та синтезом західної і східної медицини, стала біорезонансна терапія.

Биорезонансна терапія (БРТ) – це терапія несильними електромагнітними коливаннями точно заданої частоти, з якими структури організма входять у резонанс. На відміну від відомих фізіотерапевтичних методів, цей метод не пов`язаний  з прогріванням тканин. Слабкі електричні імпульси порушують власні ритми збудників та знищують їх. Навіть регулярне застосування пристрою не шкодить організму людини.

Пристрій “Лідомед-біо” відноситься до вітчизняних засобів медичної техніки нового покоління. Апарат пройшов клінічні випробування, які довели його високу ефективність. Пристрій має 10 програм, які охоплюють цілі класи збудників або впливають на системи організму:

1.Протигрибкова (молочниця, ураження шкіри та нігтів ніг та ін.);
2.Антибактеріальна та противірусна (застуди, герпес, гнійні процеси, бронхіти, цистити та багато інших варіантів запалень);
3.Антигельмінтна (протиглистна)  і антипротозойна (проти найпростіших);
4.Загальна: включає антигельмінтну, антивірусну (зокрема проти вірусу папіломи і бородавок), антипротозойну та антикліщову;

5.Загально-профілактична: модифікована програма дає загальний вплив на всі види патогенних організмів. Рекомендована при невстановлених збудниках, при алергіях;
6.Косметологічна (дає «безхірургічну підтяжку» шкіри);
7.Знеболююча та протизапальна;
8.Лікування і профілактика хвороб опорно-рухової системи;
9.Антицелюлітна;

10.Для шлунково-кишкового тракту.

Зараз – осінній сезон, коли різко зростає частота гострих респіраторних інфекцій, загострюються хронічні запальні процеси. У зв`язку з цим, протягом місяця, ми пропонуємо БЕЗКОШТОВНІ сеанси оздоровлення за допомогою БРТ. Акція триває з 27 вересня до 27 жовтня.

Якщо ж ви бажаєте уточнити, які саме види інфекцій розповсюджені у вашому тілі найбільше, до Ваших послуг нова біорезонансна діагностика, яка швидко та надійно оцінює стан всього організму. Памятайте, що явні та приховані інфекції – причина багатьох захворювань, зокрема хвороб хребта та суглобів, уражень печінки та нирок, алергічних реакцій, головних болей, доброякісних та злоякісних пухлин, не кажучі вже про хронічні запалення носоглотки, бронхів, статевих органів та шлунково-кишкового тракту.

 

Запис на БЕЗКОШТОВНІ сеанси за телефоном  – (097)9615737, Ольга Анатоліївна, з 10.00 до 17.00.

 

Коментарі вимкнені.