Сергій Бубка у Тернополі відкрив футбольний чемпіонат

Ось уже другий день на Тернопільщині перебуває відомий спортсмен, президент Національного олімпійського комітету України (НОК), багаторазовий рекордсмен світу з легкої атлетики Сергій Бубка. Під час свого візиту олімпійський чемпіон взяв участь у багатьох заходах, одним з яких є урочистий парад на честь відкриття чемпіонату серед команд з дітей вулиці  “Футбольна зірка майбутнього”.

На змагання приїхали 7 команд з Польщі, Києва, Львова та відповідно Тернополя. Усі вони із задоволення фотографувалися із зірками українського спорту, серед яких приїхали відомі футболісти Олександр Заваров, Володимир Безсонов та Андрій Баль.

Відомий український тренер та майстер спорту міжнародного класу Володимир Безсонов закликає, щоб усі діти не сиділи за комп’ютером, а виходили на вулицю і займалися спортом. Адже сьогодні є усі умови, яких не було у їх дитинстві.

–       Колись ми своєю грою приносили радість і щастя людям, – розповідає Володимир Безсонов. – А тепер у великий спорт не граємо, але будемо спілкуватися з дітьми. І все, що у моїх силах, я буду віддавати майбутнім спортсменам – свою майстерність і досвід.

Зранку після відкриття розпочався семінар-нарада НОК України щодо актуальності питань розбудови олімпійського руху в регіонах та участі спортивної делегації України у ХХХ олімпійських іграх в Лондоні. Після усіх виступів очільників міста та області слово взяв президент НОК України Сергій Бубка, який похвалився попередніми успіхами українських спортсменів.

–       Через 72 дні у Лондоні стартують ХХХ олімпійські ігри, – розповідає Сергій Бубка. –  Нам приємно, що на сьогоднішній день 243 ліцензії заробили наші спортсмени. Вони виконали кваліфікаційні нормативи відбору та отримали почесне право представляти нашу державу на олімпійських іграх.

Надалі за програмою візиту спортсменів передбачено легкоатлетичний забіг від Театрального майдану з відомими олімпійцями з 18.00 год. Організатори очікували на хорошу погоду, проте якщо дощ не припиниться, то  швидше за все забіг буде відмінений.

Мар’яна Зварич, Погляд

Фоторепортаж з дійства можна переглянути ТУТ

 

Коментарі вимкнені.