Сергій Надал отримав звання “Людина року – 2010

Центр “Моя Україна” спільно з “Вільним життям” визначили тернопільських героїв 2010 року. За підсумками одного з найпопулярніших на Тернопільщині конкурсів “Людина року”, одним з переможців змагання в номінації “Людина року – 2010” визнано міського голову Тернополя, свободівця Сергія Надала.

Нагородження лауреатів відбудеться в першій декаді лютого 2011 року в приміщенні Тернопільського Старого замку, – повідомляє прес-служба Тернопільської міської організації ВО “Свобода”.

Довідка.

На чергових виборах міського голови Тернополя 31 жовтня 2010 року кандидат від ВО “Свобода” Сергій Надал отримав найбільшу кількість голосів та здобув перемогу. Починаючи з першого дня роботи у новообраній міській раді Сергій Надал разом з командою “Свободи” розпочав наводити лад у Тернополі шляхом реалізації своєї передвиборчої програми. Зокрема, запроваджено онлайн-трансляції сесійних засідань у мережі інтернет, безкоштовні юридичні консультації, забезпечено безкоштовний проїзд пільгових категорій у громадському транспорті без обмеження в їх кількості. Крім того, триває формування громадських рад, котрі працюватимуть по конкретних напрямках, зможуть подавати свої рекомендації та пропозиції, котрі враховуватимуться при прийнятті відповідних рішень виконавчого комітету, міської ради.

Коментарі вимкнені.