Між Кримом і Тернопільською областю налагодили міжрегіональну співпрацю

За ініціативи депутата Тернопільської обласної Ради, голови Кримської організації ВО “Свобода” Едуарда Леонова розпочато підготовку до підписання Угоди про міжрегіональну співпрацю між Автономною Республікою Крим та Тернопільською областю.

Едуард Леонов, за дорученням Голови Тернопільської обласної ради Олексія Кайди, провів робочу зустріч з керівником постійної комісії Верховної Ради Автономної Республіки Крим із зовнішньоекономічних зв’язків та інвестиційної політики Рустамом Теміргалієвим і обговорив перспективи співпраці, а також терміни і процедури підписання Угоди.

Під час перемовин було попередньо узгоджено низку конкретних питань, важливих для громад як Таврії так і Галичини. Зокрема – створення на території Криму гуртових сільськогосподарських ринків для галицьких сільгоспвиробників, активізацію участі кримських оздоровниць у тендерах на відпочинок і санаторне лікування галицьких дітей, налагодження регулярних прямих авіаперевезень Тернопіль – Сімферополь тощо. Також було порушено болючу тему подолання інформаційно-культурного бар’єру між українцями Таврії та Галичини. Представник ВО “Свобода” наголосив, що Угода має містити суттєвий гуманітарний блок, реалізація якого сприятиме культурному та соціальному партнерству українців півострову та континенту, – повідомляє прес-служба ВО “Свобода”

Коментарі вимкнені.