Другі після військових: Благодійний фонд «Створені Перемагати» допомагає військовим закривати небо

25 жовтня святкує свій День народження Благодійний фонд «Створені Перемагати». Засновниця фонду Майя Юркевич розповідає, що ідея створити БФ виникла давно, але в силу певних обставин тимчасово відклалася.

  • А після того, як почали особисто їздити на фронт і спілкуватися з військовими та їхніми командирами, ми остаточно прийняли рішення про його відкриття, – розповідає волонтерка.

У  команді Майї класні люди: Оксана Кравець, Марія Сидій та Ольга Караванська, а з підтримкою сайту та відеозйомками допомагають Мар’яна, Віка і ще одна Марія. 

Про фонд, військових та про збори говоримо з Майєю Юркевич.

  • Який перший збір Ви організували? Наскільки швидко зібрали?

Перший збір на прилади нічного бачення і приціли для 24 бригади. Збір стартанув повільно, але коли почалися в країні блекаути, люди активізувалися і почали допомагати. Ми зібрали понад пів мільйона протягом місяця. А після цього вирішили взятися на безпілотний комплекс і за три тижні зібрали 800 000 грн. на БПЛА «Валькірія».

  • До кого з військових Ви вперше поїхали? І наскільки часто їздите?

Вперше ми поїхали зі знайомим до 24 бригади. Це був і Південь, і Схід. Потім почали ще співпрацювати із захисниками «Азов» НГУ. Їздимо до воїнів як тільки закупимо важливе на фронт.

  • Відчуття, які мали від відвідування захисників?

Наші захисники – круті люди! Саме вони мотивують рухатися тільки вперед. Поїздки до них надихнули заснувати фонд і працювати на максимальний результат. Вони – наші Янголи, які цілодобово забезпечують нам спокій – і в сніг, і в дощ, і в спеку.

  • Що найчастіше збираєте і що найбільше потребують наші захисники.

Сьогоднішня війна – це війна дронів. Тому воювати має техніка, а наші захисники  повернутися живими. Ми обрали напрям – забезпечити наших захисників максимальною кількістю безпілотників.

  • – Ви розігрували прапор з підписом Залужного? Як Вам вдалося отримати його підпис?

Ми вже продали чотири. Отримати прапори з автографом Залужного вдалося завдяки дизайнеру Марії, які створює для нього вишиті сорочки. Останній прапор був проданий на благодійному концерті «Без Обмежень» у Лондоні за 2100 фунтів. Половину суми гурт направив на власний збір дронів, а половину – направили нам. Ми заправили авто на фронт, а решту – 45000 грн. долучили до свого збору на БПЛА «Валькірія» + 2 додаткові літаки для 45 ОАБР.

  • Які ще цікаві лоти у Вам бувають.

Це ті самі прапори з автографом Залужного, шкіряні сумки з ручною вишивкою, авторські-ляльки-мотанки, малюнки діток студії «Дивотворчики та друзі», намиста. Влітку знайома Оля розіграла лляну постіль, яку власноруч пошила, і ми зібрали близько 35 000 грн.

  • Який найважчий збір був?

Для нас збори не бувають важкими, скоріше – не такими швидкими, якби хотілося. Тому я постійно продумую нові стратегії, які допомагають втілювати Марія та Оксана.

За словами Майї Юркевич, пріоритетне завдання фонду – це допомога українському війську задля цілісності держави та спільної перемоги, зокрема у війні з росією. А саме: матеріально-технічне, медичне, продовольче та інше забезпечення.

  • Сьогодні, які ніколи, маємо підтримувати наших бійців у різний спосіб. Тому кожен із нас повинен працювати максимально якісно на своєму місці: ЗСУ – на фронті, а ми – в тилу. Нас не зупинить ніщо і ніхто: ані іранські шахіди, ані пуt_inski маразматичні амбіції чи його зелені таргани. Працюємо разом з вами спільно на Перемогу. Бо нікому не віддамо карпатські гори та полонини, волинські ліси, херсонські степи та кримські узбережжя. Україна – це НАШЕ ВСЕ! – розповідають дівчата з БФ.

Благодійний Фонд співпрацює з конкретними військовими частинами, тому індивідуальних запитів не приймає. А першочергово допомагає тим, хто виконує бойові завдання на передових позиціях фронту. Майя розповідає, що вони напряму комунікують з командирами підрозділів та військових формувань, без посередництва.

Вся  волонтерська діяльність БФ не була б такою потужною, якби  не люди, які завжди її підтримують.

– Постійно збори   БФ «Створені Перемагати» підтримують як знайомі люди, так і навпаки. Завдяки волонтерству значно розширилось коло знайомих. Люди рекомендують нас іншим, і ті нам донатять. А цього року на Йордан, коли ми збирали на першу «Валькірію», нам прилетів донат однією сумою 200 000 грн. від незнайомого на той час Богдана. І таких неочікуваних історій – чимало, які дають розуміння, що ми рухаємось у правильному напрямку, – розповідають у БФ.

 А зараз у фонду тримає збір на БПЛА «Валькірія» + 2 додаткові літаки для 45 ОАБР. Залишилось зібрати 900 000 грн. Кожен з бажаючих може долучитися до збору на бойові пташки.

Реквізити фонду

Гривневий рахунок UAH

UA643052990000026000033303711

Призначення: ️благодійна допомога

БО Благодійний фонд «Створені перемагати»

ЄДРПОУ: 44710597

Монобанка фонду

🔗Посилання на банку

SWIFT перекази з-за кордону

SWIFT in euros (EUR)

UA963052990000026004013311978

SWIFT in US dollars (USD)

UA403052990000026008003306524

SWIFT in PLZ

UA053052990000026001013307413

SWIFT in GBP

UA903052990000026009013306096

Призначення: благодійна допомога/Purpose of payment: charitable donation

Інформація про банк:

Назва банку / Name of the bank

JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE

SWIFT code банку / Bank SWIFT Code

PBANUA2X

PayPal

built.win.uk@gmail.com

Картка ПриватБанку:

5169 3351 0063 9687

Призначення: благодійна допомога

Якщо кошти з переказу на картку повертаються – зробіть переказ на гривневий рахунок фонду

UA643052990000026000033303711

Збір коштів БО БФ «СТВОРЕНІ ПЕРЕМАГАТИ» відбувається на постійній основі задля підтримки українських військових. Перераховуючи благодійні внески за реквізитами БО БФ «СТВОРЕНІ ПЕРЕМАГАТИ» або через LiqPay або на Монобанку (Банку на благо), ви даєте згоду та погоджуєтесь на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню (благодійність).

У разі надходження коштів після завершення зборів на реалізовані проекти (програми), на Загальних зборах Фонд приймає рішення про перерозподіл залишкових зібраних коштів на інші проекти (програми) для забезпечення важливих потреб ЗСУ.

Надія Греса

Коментарі вимкнені.