«Збираю гроші на курси пілотів літака», — Ірина Скоробогата

skorobogata001
Ірина Скоробогата.

У рамках проекту “Обличчя Тернополя” ми запросили фотографа, журналістку Ірину Скоробогату взяти участь у словесній грі — продовжити запропоновані речення.

Якби з’явився Хтось і запропонував загадати одне – тільки одне! – бажання, яке виконається, я б загадала спокійний розум, не стривожений непотрібними спогадами; чисте серце, яке вміє безкорисно любити; душу вільну від пристрастей та руйнівних бажань – це все разом гармонія.

У дитинстві я мріяла стати мандрівником, який подорожуючи по всьому світу, пізнає незвичні місця, культуру, людей та себе, розповідаючи про свої пригоди тим, хто зустрічається на шляху.

Коли в мене кепський настрій, згадую притчу про царя Соломона і його перстень із написом «І це мине».

Зараз збираю гроші на курси пілотів літака (усміхається ред.)

Найкращий подарунок, який мені коли-небудь робили, — зігрівали душу в найлютіші холоди.

Щастя — коли є чим поділитися зі світом. Це вміння віддавати добро, увагу, підтримку так, щоб самому збагачуватися духовно, не відчуваючи втоми, спустошеності, виснаження.

Не перестаю дивуватися тому, скільки б життя нас не вчило, а серце вірить в чудеса.

Щоранку роблю зарядку, п’ю вітаміни і їм щось смачне на сніданок.

Останній фільм, який мене вразив, — «Торт» з Дженіфер Еністон у головній ролі.

Останнім часом багато думаю про те, що хотіла б жити більш усвідомленим життям, інтенсивніше та глибше відчувати, чути, бачити.

Тернопіль люблю за компактність — майже всюди можна швидко дістатися пішки або транспортом.

Фото з приватної галереї Ірини Скоробогатої. 

P.S. Ви теж можете розповісти про свої мрії, улюблену справу та за що любите Файне місто. Для цього просто напишіть на електронну адресу poglyad.ternopil@gmail.com або в повідомлення на сторінках “Погляду” в соцмережах: Facebook або у Вконтакте.

Коментарі вимкнені.