Тернополяни стверджують, що в місті травлять собак, а потім їх забирає зелене авто

Тернополяни б’ють на сполох через системне отруєння тварин в Тернополі. Члени ГО “Ноїв ковчег” розповіли Погляду, що отруєння триває вже протягом шести місяців. Вбивають тварин на масиві – Н.Світ, Сонячний, Дружба, в районі центрального ринку. Крім того, як стверджують очевидці, “працює” машина зеленого кольору, яка забирає собак не тільки безпритульних, а і господарських.

– Очевидців такого просимо записувати номер авто і максимально створювати шум, не давати забирати тварин, це вбивці! – закликають небайдужі, – спецавтомобіль на даний час собак масово не збирає, спецавто виїзджає по скаргах на покуси і в місця скупчення людей, щоб не допустити неадекватної поведінки собак. Даний факт збирання собак на вулиці є протизаконним і попадає під кримінальну відповідальність. Негайно телефонувати в міліцію, міську Раду та в “Ноїв ковчег”. Необхідно зупинити варварів!

Телефонувати очевидці можуть:

067.354-01-23 Олег Гром Голова ТОГО “Ноїв ковчег”;
1580 – Довідка Тернопільської міської ради;
Міліція Тернопіль – 102;
ВОЛКОВ Сергій Борисович – начальник управління муніципальної поліції, тел. 25-08-62, 091-352-7060;
Коваль Іван Васильович – начальник управління, надзвичайних ситуацій тел. 52-44-09;
Управління житлово-комунального господарства,благоустрою та екології Болєщук В.М. (начальник управління) – 52-58-48 ;
Лесів М.Ф. (Заступник начальника управління) – 52-06-79 ;
Соколовський О.І. (Заступник начальника управління – начальник відділу благоустрою та екології) – 25-46-85

-1 thoughts on “Тернополяни стверджують, що в місті травлять собак, а потім їх забирає зелене авто

 • 18:24 | 21.01.2012 о 18:24
  Permalink

  І правильно роблять, що травлять, то ті собаки дітям проходу не дають, пару місяців тому три собаки накинулися на дитину,(не мою) і чуть не покусали, добре що я надійшов і прогнав з трудом, бо з дорослих поблизості нікого не було, от якби ті собаки покусали дитину, тих горе захисників то вони на другий раз подумали б чи захищати собак, чи дітей, а поки що бачу що в нас щось перевернулось з ніг на голову, собака важливіша за людину.

  • 09:19 | 23.01.2012 о 09:19
   Permalink

   Цілком вас підтримую… Якби зробили місцеве опитування, думаю, що значна більшість тернополян була б за знищення собак…

 • 18:26 | 21.01.2012 о 18:26
  Permalink

  Навіть сто собачих життів не варті й кпаплини людської краві чи сресів які переносять діти коли до них просто наближається бродяча собака, а тому їх потрібно знищувати, щоб їх не було на наших вулицях. Тому вважаю правильно роблять що їх знищують, а сентименти про гуманність, і т.п. нехай лягають на душі тих то заводив цих собак а потім викидав на вулицю. Зараз діти чи пристарілі в сиротинцях чи будинках престарілих недоїдають а “гуманісти” з “Ноїв ковчег” пропонують викидати кошти на утримання бродячих собак, краще б опікувались бродячими людьми шо окуповують вокзали в пошуках куска хліба.

 • 19:22 | 21.01.2012 о 19:22
  Permalink

  Давно пора,бо цы пси розносять хвороби ы кусають людей.

 • 22:12 | 21.01.2012 о 22:12
  Permalink

  пропоную усім так званим захисникам пройтися по вулицях і забрати тих псів додому і їх вигулювати на поводках в призначених для цього місцях. а не сидіти і слюні розпускати що хтось травить цих псів. правильно і робить, що травить а що з ними робити ,га ? Ви ж нехочети їх до себе забрати …..

  • 08:50 | 23.01.2012 о 08:50
   Permalink

   Теж вважаю правильно, мені цікаво, щоб говорили ті захисники, коли їхній дитині така псіна скажена зняла скальп, чи покусала, чи налякала.
   Ще – усипляння і отруєння, на мій погляд, одне й те саме.

 • 23:31 | 21.01.2012 о 23:31
  Permalink

  а можна телефон цього зеленого фургону, а то псів в дворі – пройти не годен. А Ноїв Ковчег – на Арарат, або куди подалі, задрали блоховоди!

 • 17:58 | 22.01.2012 о 17:58
  Permalink

  оце так, а ми тут рівняємось на Європу, клянемо нашу владу, бідкаємось на життя. Прочитаю ці коменти і думаю, маємо те, на що заслуговуємо…
  Проблему зробили самі люди, а відповідальності на себе брати не хочуть. У світі давно цивілізовано вирішують проблему безпритульних тварин, а в нас кожен думає про себе. Тваринолюбителі бурмутять щось про сумні очі і друга людини, ненависники тварин твердять, що тих собак треба стріляти, але, таке враження, ніхто і не думав аналізувати і вирішувати це все глобально.
  “Навіть сто собачих життів не варті й кпаплини людської краві чи сресів які переносять діти коли до них просто наближається бродяча собака”. Хто ви??? Господь Бог, щоб вирішувати хто чиєї крові вартий?
  Людина найрозумніша істота, і мала би бути добрим господарем, на подарованій Богом землі, а що маємо? Одні пищать: “Ой, в мене стрес, біля мене пройшов бездомний пес”, інші кажуть “собака кращий за людину”, таке враження, що сходимо з розуму всі.
  1. Запровадити паспорти на тварин. Так, дуууууууже складно, потребує часу, коштів.
  2. Штрафувати власників тварин за: відсутність документів на тварину, неадекватне поводження тварини на вулиці, агресію щодо людей, вигул у невстановлених місцях, жорстоке поводження.
  3 Кошти від штрафів використовувати на утримання тварин, що через господарів-ідіотів опинились на вулицях.
  4. ідеально, щоб кожен господар перед тим, як отримати документи на тварину проходив тест, на психічну адекватність.
  5. Якщо зафіксовані факти викидання тварини на вулицю – штрафувати космічною
  5. агресивних безпритульних тварин усипляти.
  Тоді б тварин заводили лише ті, хто цього дійсно хоче. Малоймовірно, що людина, яка оформить документи, пройде тести захоче викинути тварину на вулицю. якщо все ж захоче позбутись тварини – заплатить величезний штраф.
  Цивілізовано, без крові і фанатизму. Але цього мають хотіти і захисники тварин, і ті, хто от в коментах філософствує про псів, і господарі. Судячи з отаких відгуків, ніхто цього не хоче.

  • 09:44 | 25.01.2012 о 09:44
   Permalink

   Не треба бути богом, щоб визначати себе і своїх рідних важливіших за бродячих собак. Ви ні?

   Ваші пропозиції карамельно гладкі, але не працюватимуть в країні, де можна відкупитися від покарання навіть за вбивство. Це раз. Ми говоримо про бродячих собак, при нападі свійської хоча б знаєш, якого двоногого можна покалічити у відповідь. Пункти 1, 2, 4 таким чином не по тему, 3, 5 — в Європі можливо і працюють, космічні штрафи за викинуту собаку? Коли даішнику можна заплатити за нетверезе водіння? Ви взагалі в Україні живете? 6 — агресивні — це які? Які уже покусали? Як ви це визначите, як будете запобігати нападам, і відбиратимете собак — О, ця собачка скоро влипле в бійку, і під настрій когось з перехожих вкусить?

   Різниця між коментами вище і вами — розуміння реалій. Не уявне «якби», «скоро будем в Європі», «і так ми ніколи там не будем», а реагування на ситуацію прямо зараз. Вашими методами можна вирішити щось лише в мріях і пісочниці. Тим більше, господарям ваш паспорт і ваші штрафи не потрібні, мягко кажучи.

   Запропонуйте дієвий спосіб, вийдіть на вулиці, оцініть де ви живете. Не треба маразму «ми в Європі». Будемо в Європі — може ваші солодкі підказки і знадобляться.

Коментарі вимкнені.