У Тернополі почали зносити капличку, що у парку Відродження (фото)

У Тернополі розпочали демонтаж незаконної забудови, так званої каплиці, яка розташована у парку Національного відродження, поблизу співочого поля. Технікою вже розпочали зносити забудову. Нагадаємо, сьогодні відповідне рішення прийняла на сесії міська рада Тернополя.

Довгий час бульдозери не могли зрушити з місця. Водії злякались прокльонів «парафіян» і втекли. Коли знайшли іншого водія – під колеса почали кидатись представники цієї невизнаної парафії. Дехто погрожував самоспаленням. Жінки підносили вгору образи, і закликали Діву Марію покарати.

Беркутівці затримали найагресивніших представників даної секти. Зараз бульдозер рушив. Біля каплиці – крик, вереск та прокльони.

Начальник міської міліції Андрій Матрифайло розповів Погляду, що хлопця, який кинувся під бульдозер, спровокували, він – звичайний симулянт. Від медичної допомоги хлопець відмовився. Його забрали сектанти.

–          Не можемо звідси зійти, бо буде сутичка, між міліціонерами і так званими парафіянами, – каже пан Матрифайло, – ми мусимо оберігати порядок.

Як розповідають кореспонденти Погляду, жінки-сектанти плачуть. Звинувачують водія у тому, що він комуніст і бере на совість знесення того, що «люди на горбі носили».

Цікаво те, що представники даної релігійної громади – старші жінки, які “на своєму горбі” б не побудували такої споруди. Втім, чоловіків серед цих “парафіян” – обмаль. Як розповідають кореспонденти Погляду, серед мужчин-парафіян були навіть нетверезі. Від чоловіка, який розповідав про документи на забудову, добряче несло спиртним.

Як повідомляють з місця події кореспонденти Погляду, представники даної релігійної громади надають телефонні коментарі іноземному телебаченню. Англійською мовою вони розповідають про те, що у Тернополі зруйнували церкву і вбили хлопця.

 

Інші публікації на цю тему:
Біля каплички лунають прокльони сектантів. Люди кидаються під трактори
Демонтаж каплички на Співочому полі (відео)
Сектанти починають використовувати дітей
Сектанти погрожують самоспаленням
Демонтаж каплички у парку Національного відродження (постійне оновлення)

-1 thoughts on “У Тернополі почали зносити капличку, що у парку Відродження (фото)

Коментарі вимкнені.