У Тернополі поламали нову зупинку

Невідомі зловмисники пошкодили одну із зупинок, які в кінці грудня облаштувала міськрада. Хто її ремонтуватиме – невідомо. Посадовці хочуть це зробити за рахунок винуватців, – пише “20 хвилин

 – Жах який! Я навіть ще не бачила цього, – каже тернополянка Лариса Каня (61 р.) – Це ж треба, зробили таку гарну, чисту, нову зупинку, а якісь хулігани вже її поламали.

Жінка обурена, адже хоч і не дуже часто користується зупинками, проте хоче, щоб місто було гарним.
Шматок стінки відламали на зупинці “Духовний центр”, що на проспекті Злуки.
– І від дощу можна тут сховатися, і від вітру чи снігу, – розповідає тернополянка Галина Процик (20 р.). – А наші люди все б’ють, ламають. Ніхто нічого не цінує. Одні стараються, а інші їхню працю нищать. Таких треба обов’язково притягнути до відповідальності за свої вчинки.

За словами заступника начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міськради Миколи Лесіва, поки невідомо, хто ремонтуватиме цю зупинку. Справу про її пошкодження передали в міліцію.
– Зараз міліція розшукує винуватців цього інциденту, – каже посадовець. – Плануємо, що вони й відновлюватимуть зупинку за свої власні кошти.
За іншими деталями пан Лесів порадив звернутися до правоохоронців, бо сам такою інформацією не володіє. Також він розповів, що згідно з постановою міського голови, 15 нових зупинок в місті встановили наприкінці грудня минулого року. На них витратили 296 тисяч гривень.
– Це приблизно 20 тисяч гривень за одну зупинку, – додає посадовець. – Вони зроблені дуже якісно, на рівні європейських.
За словами директора КП “Місто” Миколи Голяка, зупинки облаштовані із полікарбонату, який має термін експлуатації принаймні п’ять років. Це комунальне підприємство було архітектурним проектантом об’єктів.
– А от оцинкована бляха, якою накрита зупинка, напевне, має і 20 років експлуатації, – каже він. – Але це все за умови, що ніхто не буде зумисне пошкоджувати їх.
Проте загального терміну експлуатації нових зупинок, як признався пан Голяк, ніхто не вираховував

-1 thoughts on “У Тернополі поламали нову зупинку

 • 09:11 | 16.01.2012 о 09:11
  Permalink

  ото маєш. старався той бідний Надал, старався. обіцянки виконував – і на тобі! цікаво, чи не опустяться руки

 • 09:53 | 16.01.2012 о 09:53
  Permalink

  Дуже красномовно!) “Духовний центр” – розсадник “духовності”.

  І про що думали міські власті, роблячи зупинки із такого крихкого матеріалу? Невже цього не можна було передбачити?

 • 14:48 | 16.01.2012 о 14:48
  Permalink

  Якого ти милого , причепився до того ,, Духовного центру ” . Скільки вже пишеш і не можеш втихомиритись. То одна стаття , то інша. Якщо якийсь виродок розбив те скло , то причому тут – розсадник ,,духовності.” Ну як стоїть тобі поперек очей той центр , то заклади вибухівку, нехай щезне з очей. А ти нарешті знайдеш іншу тему.

 • 21:02 | 18.01.2012 о 21:02
  Permalink

  За те,що зробили на зупинках павільйони,де їх взагалі ніколи не було–честь і хвала.Aле зроблено це,як і все у нас,через одне місце.
  У Європі не використовують дешевий і крихкий пластик,а вставляють грубе скло,товщиною не менше 10мм,івсе одно вандали б’ють його.
  І ще одне.Гладка,плоска поверхня стінок–ідеальне місце для наліплювання різноманітних оголошень. Можна собі уявити,який вигляд матимуть зупинки через деякий час.
  Якщо це було не зрозуміло чиновникам,які затверджували проект,то виникає сумнів у їхніх невисоких розумових здібностях,що малоймовірно,або,що більш вірогідно,мала місце банальна корупція.

 • 10:41 | 20.01.2012 о 10:41
  Permalink

  Пошкодили ще одну зупинку на Винниченка. Що Інгваре ,це теж пацани з розсадника ,,духовності” ?

Коментарі вимкнені.