У Тернополі зірки футболу зіграють з дітьми!

15 – 17 травня у Тернополі пройде міжнародний турнір з футболу серед дітей вулиці “Футбольна зірка майбутнього”.  Участь у турнірі візьмуть дитячі команди з України (Тернопіль, Львів, Київ, Донецьк, Одеса, Кременчук)  та Польщі (Тарнув).  Разом із дітьми у командах гратимуть зірки світового футболу, учасники Ліги Чемпіонів та володарі кубків UEFA Андрій Баль, Олександр Заваров,  Володимир Безсонов, Володимир Мунтян*. Організатори турніру – «Діти  – фундація зірок світового футболу».

– Я готувався спеціально. І підтримую свою спортивну форму, щоб  зіграти з кимось з тих дітей, які б надовго це запамятали і щоб вони вірили в те, що для кожної людини, нема нічого такого, що б вона не могла добитись у своєму житті,  – каже Андрій Михайлович Баль.

На важливості проведення такого спортивного заходу і залучення дітей вулиці до занять спортом наголосили партнери фундації з UNICEF  (Дитячого фонду ООН). Представник UNICEF в Україні Юкіе Мокуо:

– Ми віримо, що футбол дає шанс на краще життя для дітей які знаходяться у кризовій ситуації або у небезпеці опинитися на вулиці. Футбол є однією із найпопулярніших ігор світу. Це важлива складова виховання та реабілітації дітей. Ми хочемо, щоб діти трималися подалі від вулиці і були захищені від ризикованої поведінки шляхом залучення їх до футболу. ЮНІСЕФ вітає подібні спортивні ініціативи для дітей. Ми закликаємо громадськість і бізнес об’єднатися заради українських дітей.

 

Довідка:

“Футбольна зірка майбутнього” – це міжнародний турнір з футболу серед дітей, які не професійно займаються та підготовлені на базі громадських організацій та університетів при участі волонтерів і зірок футболу та при допомозі благодійних фондів європейських футбольних клубів – учасників Ліги чемпіонів UEFA.

 

Час і місце проведення:

15-17 травня 2012 року

м.Тернопіль

 

Організатори:

ГО «Діти – фундація зірок світового футболу»

 

За підтримки:

UEFA (Союз європейських футбольних асоціацій)

UNICEF  (Дитячий фонд ООН)

Національного Олімпійського Комітету України

Товариства Червоного хреста України

Тернопільського національного економічного університету

 

 

Мета проведення:

  • Впровадити інноваційний підхід по вирішенню проблем «дітей вулиці» та молоді, ініціювати роботу по боротьбі з наркоманією та бродяжництвом.
  • Сприяти залученню дітей, підлітків та молоді до спорту, їхньому соціальному захисту, впровадженню здорового способу життя
    Створити альтернативи молодій людині, щоб вона обрала здоровий спосіб життя, а не куріння, алкоголізм, наркоманію.
  • Залучити молодь з обмеженими фізичними можливостями до занять спортом, сприяти їхній соціалізації.
  • Створити сітку громадських організацій (міжнародну) та університетів, об’єднаних ідеєю розвитку волонтерства та програмою боротьби з наркоманією та бродяжництвом.

 

Учасники змагань

Дитячі команди з м.Тернополя, м. Львова, м. Києва, м. Донецька, м.Одеси, м.Кременчука та м.Тарнува(Польща).

 

*Біографічна довідка

Андрій Баль — український футбольний тренер. У минулому — радянський футболіст.Майстер спорту міжнародного класу (1977), Заслужений майстер спорту СРСР (1986). Володар Кубка Кубків УЄФА, чотириразовий чемпіон СРСР.

Олександр Заваров  — радянський та український футболіст і тренер. Колишній півзахисник«Динамо» (Київ) та збірної СРСР. Віце-чемпіон Європи 1988, володар Кубка Кубків 1986.

Володимир Безсонов –  український футбольний тренер. У минулому — радянський футболіст.Майстер спорту міжнародного класу (1977), Заслужений майстер спорту СРСР (1986).

Коментарі вимкнені.