За 2000 євро хабара затримали співробітника карного розшуку Тернопільського району

15 червня затримали співробітника карного розшуку у Тернопільському району. Сьогодні прес-служба прокуратури дала “Погляду” офіційне пояснення у цій справі.

Правоохоронець, зловживаючи своїм службовим становищем, ввів в оману мешканця с. Романівка Тернопільського району щодо своїх повноважень. Він пообіцяв за грошову винагороду в розмірі 2000 євро посприяти у закритті судом кримінальної справи стосовно нього про вчинення крадіжки з проникненням. Всередині червня цього року, перебуваючи на території автовокзалу у місті Тернополі, у службовому автомобілі, посадовець отримав  від громадянина частину грошових коштів в сумі 5000 грн.

Того ж дня, правоохоронець одержав від цього громадянина передані жителем м.Монастириська грошові кошти в сумі 1000 євро як оплату за довідку управління інформаційно-аналітичного забезпечення (УІАЗ) УМВС України в області про відсутність судимості та не перебування особи у розшуку. Вказану довідку посадовець попередньо отримав, шляхом впливу на працівників УІАЗ,  і передав вказаній особі після одержання  неправомірної вигоди.

Відповідно до санкції лише ч.3 ст. 364 КК України правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі  на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та з конфіскацією майна, повідомляє прес-служба прокуратури області. На даний час у справі триває досудове слідство.

Коментарі вимкнені.