Земляки у Доброводах тепло зустрічали активіста «Народного контролю»

Недільного дня у Доброводи, що на Збаражчині, завітав на зустріч зі своїми земляками завідувач кафедри травматології та ортопедії  Тернопільського медуніверситету ім. І. Я. Горбачевського, ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук Андрій Цвях.

Спілкування проходило у дружній та привітній атмосфері. Передусім людей цікавило питання адміністративно-територіальної реформи, примусово-добровільне здійснення якої може негативно позначитися на розвитку села.

Активіст «Народного контролю» та кандидат у депутати до обласної ради від цієї політичної сили Андрій Цвях запевнив односельців, що у новій владі він з однодумцями захищатиме законні інтереси і громади Добровод, і  мешканців усіх сіл Тернопільщини.

– Якщо об’єднання громад і буде відбуватися, то воно повинно враховувати всі аспекти цього болючого питання. Не можна різати по живому і, тим самим, вбивати віру людей у краще завтра їх рідного краю.

Доречно зазначити, що це вже далеко не перша зустріч кандидата від «Народного контролю» з виборцями Збаражчини.  Наприклад, у Романовому Селі, Максимівці, Синяві, Чернихівцях Андрій Цвях детально розповів про свою виборчу програму, відповів на запитання людей щодо реформи у галузі медицини, запевнивши їх у тому, що в обласній раді буде добиватися фінансової незалежності кожного лікувального закладу та здійснювати контроль за їх фінансовою діяльністю.

А завершилася недільна зустріч у Доброводах концертом за участю учасника Євробачення-2015  Едуарда Романюти. Відомий тернополянин подарував доброводчанам незабутні миті енергійної музики – сучасне свято, яке, на жаль, так нечасто навідується у село.

 

Коментарі вимкнені.