95-річний росіянин у Тернополі активно протистоїть московській пропаганді

Значимість події не лише в тому, що ветеран війни отримав відзнаку у свій дев’яносто п’ятий день народження, а й що він, уродженець Росії, так палко визнає себе українцем.

Незважаючи на поважний вік, на запрошення керівництва обласної міліції відвідати управління Микола Федорович погодився з радістю. Активності та ентузіазму цієї людини можна лише позаздрити. На порозі – сотня земних років, а він усім цікавиться, вболіває, прагне вкласти свою лепту у те, аби нарешті сталися такі очікувані зміни.

Колись, в юності, він боронив Україну та визволяв Тернопіль від фашиських загарбників, сьогодні активно протистоїть московській пропаганді. Каже, були б сили, взяв би до рук й зброю. А так активно підтримує тих, хто бере участь в антитерористичній операції. Зокрема, минулого року, коли четверо тернопільських міліціонерів повернулися із зони АТО з контузіями, ветеран передав на їх лікування частину своєї пенсії. І не тільки. Замовними листами уже двічі посилав звернення до президента країни-агресора з вимогою забиратися з українських Криму та Донбасу.

– За активну громадянську позицію, патріотизм і вклад у роботу управління, ми Вас шануємо та поважаємо, – звернувся до ветерана виконуючий обов’язки начальника обласної міліції Казимир Попіль.- Прийміть найщиріші привітання з Днем народження, хай життя Ваше буде сповнене радості, міцного Вам здоров’я, наснаги, поваги від рідних та близьких.

Від імені колегії УМВС ветеранові вручили вітальну листівку та букет з синьо-жовтих маргариток.

Відзначили Миколу Федоровича і в Асоціації ветеранів МВС. За вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, активну життєву позицію та з нагоди 95-літнього ювілею йому вручили почесну грамоту.

Досьє102

Коментарі вимкнені.