Ірина Демчук: подобається багато співаків, а рівняюсь на себе

Ірина Демчук – тернопільська співачка і телеведуча. Ще в 2000 році співачка почала свій музичний шлях. Сьогодні Ірина – молода мама і перебуває у декретній відпустці, незважаючи на це – продовжує радувати піснями. Зовсім недавно вийшла нова пісня, яку спеціально для Ірини Демчик написала Надія Гураль.

Ірино, які особливі досягнення у творчості? Це якась пісня, вдалий виступ, перемога на конкурсах?

Досягнень є чимало, це I премія у конкурсі «Кришталевий жайвір. Пісня року», я отримала звання дипломанта відбору «Червоної рути», дипломанта «Перлини сезону». Навчаючись у Педуніверситеті посіла друге місце серед співаків естрадного співу студентів ВУЗів Західного регіону. На пісню «Хвиля ворожка» знятий відео-кліп на нашому Тернопільському ставі.

Виховання дитини важко поєднувати із творчістю?

Це мені вдається завдячуючи дорогим батькам, які дуже допомагають у вихованні дитини. А ще я дуже стараюсь і кручусь, щоб усе встигати.

Що першочергове – робота, чи спів?

Для мене рідна і робота, і спів. Стараюсь поєднувати. Я дуже мріяла про цю кар’єру  на телебаченні, також не уявляю себе без пісні.

Хто подобається із співаків, на кого рівняєтесь?

Слухаю багато співаків, а рівняюсь на свої сили, свій спів, свої можливості.

Як провели свята?

Провела святкові дні з найдорожчими людьми – сім’єю, це моя дочка Боженка і батьки.

Чи вдається на співі заробляти?

Співаючи професійно, можна отримувати дохід. Ще навчаючись в університеті, я співала в ансамблі, на виступах непогано заробляла.

Розмовляла Кароліна Говірка

Коментарі вимкнені.