Історія сучасної Роксолани з Тернополя

Народилась і зросла Іра у Тернополі, тут здобула вищу освіту, проте роботи за фахом так і не знайшла. Її п’ятирічні стосунки з хлопцем закінчились неприємним розривом, тому ніщо не заважало Ірі спробувати побудувати життя з нуля і на новому місці. Її вибором стала Данія…

Там Ірина швидко знайшла роботу з догляду за дитиною. Проте жіноче серце, таке самотнє на чужині, потребувало тепла, тож Іра вирішила зареєструватися на місцевому сайті знайомств. Її анкету помітив симпатичний датчанин. На запитання, чому вона погодилася піти на зустріч саме з ним, Іра відкриває секрет своєї рішучості:

– Насправді ризик обпектися був, і досить великий. Як-не-як, чужа країна, я в ній зовсім одна, а віртуальні знайомства часто приносять тільки розчарування. Проте у хлопця було зовсім нетипове для Данії ім’я, яке носив і мій батько – Іван! І чомусь я вирішила, що раз в чужій країні мені трапився хлопець із таким рідним слов’янським іменем, то він просто не може бути поганим!

Інтуїція не підвела Ірину – Іван виявився дуже інтелігентною і приємною у спілкуванні людиною. З часом їхні взаємини переросли з дружніх у більш близькі. Іра пригадує, що дуже важливим для неї було те, що Іван без вагань погодився поїхати з нею в Україну, відвідати її батьків.

Після повернення у Данію Іра вже не хотіла розлучатися з Іваном, хоча про заміжжя вона навіть не думала – адже в Європі досить популярні громадянські шлюби. Тому, коли коханий несподівано зробив їй пропозицію, навіть не повірила одразу, що він це серйозно. Але, як бачимо, мрії таки збуваються – сьогодні наша героїня живе в щасливому шлюбі зі своїм датським принцом у власному будиночку неподалік Копенгагена! Разом вони виховують трирічну доньку Ену, яка, до речі, народилася в день Української Конституції – 28 червня!

– Що поробиш – українські гени беруть своє! – жартує з цього приводу Іра.

В Україну повертатися Ірина не планує. Вона змінила роботу, і працює зараз помічником педагога, паралельно здобуваючи місцевий освітянський диплом.

– Мій виїзд за кордон – це одна із найкращих речей, які я зробила в своєму житті. Я відкрила світ для себе і відкрила себе світу, отримала безліч нових вражень і, найголовніше, знайшла своє кохання!

Вікторія Чорній, Пара молода

Коментарі вимкнені.