Любов Надал: “Син випрадав мої материнські сподівання ”

Любов Надал – мати міського голови Сергія Надала. Лікар зі стажем роботи 37 років. Вийшла на пенсію, однак досі не покинула улюбленої справи життя. Пані Люба обіймає посаду лікаря Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги, мовляв вона повна сил, енергії та бажання працювати.

“Я горджуся своїм сином Сергієм, адже він відданий патріот своєї Батьківщини, хороший сім’янин, християнин. Син любить людей і хоче робити для них добро, а це – найголовніше.

Взагалі-то Сергій був цілеспрямованим та проявляв лідерські якості змалечку. В одинядцятому класі він вступив у Товариство творчої молоді “Відродження”, при якому діє школа, що дає хороші знання з різних дисциплін та виховує нову генерацію української молоді. Там Сергій вважався одним з 15-ти найкращих вихованців. Після успішної здачі іспитів у цьому закладі син вступив у Тернопільський комерційний інститут на безкоштовну форму навчання. Здобувати фах економіста син продовжив у колишній Тернопільській академії народного господарства.

В усіх починаннях Сергія я завжди намагалася підтримати, дати пораду, настановити на правильний шлях. Тепер рідко бачусь та спілкуюсь з сином через його постійну зайнятість. Але весь час слідкую за його діяльністю за допомогою преси та телебачення. Мені імпонує, що син робить для міста: він прагне перетворити Тернопіль у центр духовного та культурного розвитку.

Син активний по життю ще від народження. Так, з’явився він на світ 1 січня 1975 року, о 3.00 вночі, не пропустивши жодного дня у новому році. У школі завжди брав участь у КВН, різних змаганнях. Будучи учнем, Сергій водночас був зарахований у число студентів. А сьогодні він самоствердився і реалізувався завдяки наполеглевій праці та власним зусиллям.

Тому з впевненістю можу говорити, що він виправдав мої материнські сподівання”.

Юля КВІТКА, Тернопільська липа

Коментарі вимкнені.