Невдачі та перемоги Олексія Кайди

Найбільшою невдачою на посаді голови обласної ради Оексій Кайда вважає  неможливість реформувати аптечну галузь. – У нас близько 60 комунальних аптек і кіосків. Вони встановлюють надбавку 20, 25, 30 відсотків. Торік у жовтні прийняли рішення створити комунальне підприємство ”Тернопільфарм”, яке би встановлювало єдину ціну на ліки. Але наштовхнулися на спротив керівників аптек. Судимося. Також не отримали грошей на оновлення бази та ремонт університетської лікарні. Хоч постановою Кабміну було передбачено 37 мільйонів гривень на три роки, – розповідає Олексій Кайда.

Проте голова обласної ради може похвалитись кількістю ухвалених рішень Їх понад 600 рішень за півтора року. Рішення спрямовані на розвиток соціально-економічного й культурного потенціалу області. Ми створили інформаційно-туристичний краєзнавчий центр. Отримали диплом за природно-рекреаційний кластер ”Дністровський каньйон”. Він дає можливість одержати 500 тисяч гривень із держбюджету 2011-го на створення у селі Устечко туристично-ділового центру.

Покращили якість доріг в області. Не віддавали гроші в район, як минулого року. Призначили розпорядником коштів управління ЖКГ облдержадміністрації, замовником робіт — комунальне підприємство ”Архбудсервіс”. Таким чином контролювали процес. Підрядники давали гарантію на три роки.

Виділили доплату ветеранам ОУН-УПА по 100 гривень до пенсії. І на наступний рік таке запланували. Таких ветеранів у нас понад тисячу. Запустили проект із утилізації сміття. На початку наступного року сміттєпереробна лінія буде доставлена в Тернопіль. Зараз це узгоджується в Міністерстві екології, – розповів Олексій Кайда.

Матеріал з Газети

-1 thoughts on “Невдачі та перемоги Олексія Кайди

  • 13:51 | 4.01.2011 о 13:51
    Permalink

    Чим ще можна похвалитися , крім прийняття рішень . Ну , а на рахунок аптек . то не хочуть до “колгоспу” , який можна продати і завалити одним махом не керівники , а фармацевти , які там працюють . Одна ціна , якщо мислити логічно неможлива , це не 1980 рік , а загубити галузь , яка виготовляє ліки , забезпечує села , забезпечує наркотиками дуже просто .Треба хоч трохи думати за хворих людей . До речі на сесії за проголосували тіцльки Свобода та ПР. Так , що поки йдуть суди , доти люди зможуть купити в аптеках ліки , які вмготовляють і сільські ФАПи будуть забезпечені найнеобхіднішими ліками . А говорити , що не хочуть керівники , якось негарно . Зайдіть в комунальну аптеку і спитайте працівників , що вони думають про це питання і все стане ясно . Як можна зменшити ціни , якщо для виготовлення ліків , треба тримати в штаті асистента , провізора- аналітика , санітарку , фасувальника , автоклавника , техніка- електрика , відповідального по газу , і т. д. А їм треба платити зарплату і податків цілу купу платити .Це ж не приватники ,зарплату не платять в конверті , і ліки “зліва” не купляють . А ціни такі ж самі усюди .

  • 21:55 | 13.01.2011 о 21:55
    Permalink

    Чтепану- А чому я для свого родича купую ліки в Польщі? І вони там на 20% дешевші. Чому мені колега бере на базі в Тернополі ліки по 68 грн. упаковку, а в аптеці вони коштують 98 грн.? Чому, пане Степан? Чому так багато аптек зараз? Бо там суперзаробітки і ніхто з “аптечної” мафії не хоче віддати прибуткове місце. Що в Польщі провізор менше отримує чим в Україні? Чи в Польщі плати та податки менші? дайте відповідь п. Степан?

  • 06:16 | 15.01.2011 о 06:16
    Permalink

    Влад, треба дивитись в корінь проблеми.
    Здоровий спосіб життя в країні дуже не популярний, бо можна “здоровеньким померти”, а приходять роки і вилазять болячки, і замість того щоб задуматись над попереднім життям і покаятись, беремось до критики влади. Влада не споювала вас горілкою і не пхала у вас сигарети, не заставляла сидіти на бетоні і відкривати шибку в машині.
    Звісно, аптеки і користуються цією особливістю нашого менталітету, “бєз лоха – жизь плоха”

Коментарі вимкнені.