Обличчя Бережан: що любить Тетяна Колодницька за будь-яких обставин

Продовжуємо знайомити своїх читачів з чудовими та світлими людьми, які живуть на теренах нашої області у проекті “Обличчя Тернопільщини”.

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

А сьогодні знайомтесь – Тетяна Колодницька.

Тетяна Колодницька

Я Таня і мені 16. Я народилась та живу в коханих Бережанах. На мій розсуд, я занадто емоційна та людям чомусь це подобається. Навчаюсь я у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. І мушу віддати цій школі велику пошану, бо вона, окрім навчальної програми, навчила мене моральності і рівності. Та я можу сміло сказати про те, що навчатись я люблю, при будь-яких обставинах.
У мене занадто велике коло захоплень, тому мені деколи важко розібратись у самій собі. Близько 4 років тому я ще маленькою дівчинкою в перше зустрілась із Аллою Соколовською, яка навчила мене правильно виражати свої бажання і втілювати їх у життя. Так і вперше я ще в 2011 взяла участь у Фестивалі Бережанського Замку і зрозуміла, що це реально круто.
Згодом мене почала надихати проза, яку я згодом почала писати сама. Це, безперечно, надало мені ще одну можливість самовираження. Та тепер, я скоріш намагаюсь зрозуміти глибину теперішніх хороших прозаїків, на прикладі Сергія Мартинюка.
Щодо моїх улюблених захоплень, то це, в першу чергу, хороші і глибокі люди, яких хочеться пізнавати і завжди бути з ними поруч. На другому плані для мене – музика. Я обожнюю творчість гуртів Океан Ельзи, Бумбоксу та Фіолету.
Я люблю сніжну зиму та літо не залишається осторонь моєї любові, бо літо – пора фестивалів і хороших емоцій.
В найближчому майбутньому я планую добре закінчити школу та здійснити все для того, аби в майбутньому працювати на улюбленій роботі . В ідеаліях – це посада консула.
Щодо моїх мрій, то вони досить примітивні: велика сім”я, здорові діти, батьки, улюблені та кохані люди поруч та бажання стати особистістю.
На останок процитую один із змістовних рядків пісень Колоса: ” І щоб там не було, найкраще – разом”.
Любіть і цінуйте одне одного і наш світ стане кращим 🙂

Коментарі вимкнені.