Обличчя Тернополя: Давайте прославляти Тернопіль добрими справами, – Назарій Загалюк

Назарій Загалюк

Народився у Тернополі.
Навчаюся в 10 класі ТНВК “Школа-ліцей №6 ім.Н.Яремчука”.
Ну моє хобі – це танці.
Почав я займатися близько чотирьох років тому. Для мене мене це в першу чергу спілкування і друзі, адже саме через танці я познайомився з багатьма прекрасними людьми без яких я зараз не можу уявити свого життя. І мова йде не лише про Українських танцюристів, а й про зарубіжних. У нас регулярно відбуваються чемпіонати, тому ми маємо змогу поспілкуватися вживу, а не лише у скайпі. Ну а в другу чергу це спосіб розвіятися, забути буденне життя, поринути у музику, показати свій настрій за допомогою танцю, виплискнути емоції. Я танцюю відносно нові вуличні танці Jumpstyle і Shuffle. Вся пристрасть почалася від тоді, коли я ще займався Електроденсом. Одного разу переглядаючи відео на ютубі, я натрапив на відео з людьми, які стрибали, спочатку це здалося смішним, але скоро затягнуло). А ще в молодших класах я займався спортивно-бальними танцями, але це було не для мене, ніби й гарно получалося, але відчував, що не то. Ну я думаю, якщо постаратися, то можна опанувати не один танець, я час від час експерементує і вивчаю нові танці, але не зациклююся, тільки базові рухи.
Дуже люблю слухати музику, гуляти і просто спілкуватися.
Боюся, що колись буду змушений покинути танці, а також втратити зв’язок з людьми, які дорогі для мене.
Одна з моїх мрій найти однодумців, разом займатися улюбленою справою, а також показати, що в Тернополі теж вміють танцювати і показати це на міжнародному рівні.
Люблю Тернопіль за те, що він дуже комфорнтий, люди у ньому дуже привітні, майже кожен знає один одного, дуже зелене місто, є дуже багато місць, де можна гарно відпочити, а також за те, що я у ньому народився і проживаю.
Бажаю нашим землякам, щоб ніколи не виникало ніяких конфліктів між нами, щоб завжди були зібрані і згуртовані, а також активно приймали участь у суспільному житті Файного міста. Тому що коли ми будемо діяти разом , ми доб’ємося більшого ніж поодинці. Тернопіль наше місто, тому давайте робити все для того, щоб прославляти його тільки добрими справами.

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.