Обличчя Тернополя: Діана Кедись обіцяє безкоштовну екскурсію по Файному місту

Діана Кедись
Всім привіт,мене звуть Діана 🙂 Я проживаю у чудовому містечку Тернопіль, яке, незважаючи на свою мініатюрність, щоразу видається мені величним і багатогранним. Я щиро захоплююся красою і інтелігентністю моєї маленької Батьківщини і раджу вам неодмінно завітати сюди, безкоштовну екскурсію я вам гарантую:)
Почну я розповідь про себе, мабуть, із своїх захоплень: перш за все, я люблю читати книги, адже книга-корабель для подорожей в уявні світи. Також, із задоволенням пишу прозові твори, а недавно до мене прийшла і муза віршів.

В найближчому майбутньому прагну оволодіти вмінням гри на гітарі та журналістикою,адже це так цікаво, еге ж? Не тільки бачити світ своїми очима, а ще й дозволяти іншим поглянути на нього з твоєї точки зору. Мені дуже подобається наша українська самобутність, але незважаючи на це, моя душа прагне пізнати світ. Тобто, люблю подорожувати:)
Але, вибираючи між найкращими містами світу, я все одно надам перевагу місту Тернопіль. Адже це місто, у якому мешкає дух української культури і традицій, місто, яке дає змогу вірити у майбутнє нашої держави, місто, яке таке любе кожному тернополянину:)

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.