Обличчя Тернополя: У Файному місті живуть найпривітніші люди, – Марта Савченко

Марта Савченко
Привіт;) Мене звуть Марта, і я з Файного міста Тернополя) Навчаюся у школі № 14 імені Богдана Лепкого. Своїм містом я надзвичайно горджуся!Цього року мені вдалося побувати у Всеукраїнському унікальному таборі “Школа Успіху”. І приємно було б відзначити, що серед 130-ти учасників, аж 8 було з нашого, здавалось би, маленького містечка! У таборі учасники ділилися на групи за інтересами. Я ж потрапила у студію ІТ, де осучаснила свої знання з новітніх технологій. Але ІТ-це не єдине моє захоплення, я також люблю фотографувати, монтувати відеоролики, а для друзів залюбки зіграю на гітарі.)
Мій Тернопіль – це місто, де живуть найпривітніші люди. Де йдучи по вулиці, тобі привітно посміхаються перехожі. В моєму місті народилося багато талановитих людей, і я впевнена, що своє натхнення в свій час, вони, як і я черпали з наших мальовничих пейзажів і затишних вуличок. Тим, хто любить подорожувати цікавими місцями, раджу завітати у наш Тернопіль, і це місце неодмінно залишить теплий слід у вашому серці ☺

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.