Обличчя Тернополя: Як Оксана Бачинська стала відомою

Роботи Оксани Бачинської розкуповують по всій Україні. Жінка є неодноразовим лауреатом різноманітних конкурсів. Добивалася вона цього самотужки і великою працею.

Народилася Оксана у смт Скоморохи. У сьомому класі вирішила, що її покликання – це створення гарного вбрання. З того часу жила однією мрією – стати відомим дизайнером, шити неперевершений одяг для українських жінок. Почала втілювати свої мрії у життя. Вступила до Львівського інституту легкої промисловості.

Тривалий час жінка відкладала гроші. І вже у 2000 році їй вдалося відкрити невелику фірму із пошиття одягу. Допомагала їй одна кравчиня. Та промайнув один рік, і в Оксани з’явилося вже десятеро помічників. Сьогодні у неї просторий цех, високоякісне японське обладнання. Нові ексклюзивні моделі з’являються ледь не щодня, проте їх шиють невеликими партіями. Оксана Бачинська переконана, що кожна жінка повинна почуватися особливою, неповторною, завжди чарівною. Створюючи свої моделі, дизайнер дбає про комфорт, якість тканини та стиль.

Зараз одяг під брендом «Оксана Бачинська exclusive» можна придбати по всій Україні: від Львова – до Києва і Донецька. Наприкінці 2011 року в Києві відбулося нагородження лауреатів загальнонаціонального конкурсу “Вища проба”. ТМ «Оксана Бачинська exclusive» отримала гран-прі та диплом лауреата за впровадження нових технологій і розробку сучасного дизайну в сфері легкої промисловості. Оксана Бачинська отримала також премію «Кращий керівник 2011 року».

Але, насамперед, Оксана Бачинська – красива, впевнена жінка, котра завжди прислухається до свого серця та не боїться йти за своїми мріями.

Соломія ПАВЛЕНКО, Свобода

 

Коментарі вимкнені.