Тернополяни згадали страшне лихо (фото)

20 листопада у місті Тернопіль на Театральному Майдані було виставлено полотно, де кожний бажаючий міг відправити свої коментарі, думки, щодо тих лихих подій, які відбулися в недалеких 1932-1933 роках , а також побажання майбутньому поколінню. . Приємно бачити як студенти, старші люди , батьки із дітьми не є байдужими до всенародного лиха. Також приємно і те , що багато людей ділилися спогадами, які чули від своїх дідусів і бабусь, читали вірші про страшні роки Голодомору та висловлювали свої міркуваннями щодо Дня пам’яті жертв геноциду українського народу.

Дане полотно з коментарями та побажаннями направиться до Києва 23 листопада , де разом з іншими полотнами областей України буде виставлене на акції «Дно дня пам’яті жертв Голодомору» . Усі ці полотна доповнять одне одного , та не дадуть забути цієї рутини у історії України .
В акції взяли участь багато тернополян та гостей міста, а також відомі люди Тернополя. Одним з таких став депутат обласної ради – Степан Барна.
Організаторами стали Університетська Рада Студентів Тернопільського національного економічного університету та «Молодий Народний Рух».

Університетська Рада Студентів ТНЕУ

Коментарі вимкнені.