Перемогу тернополянина у Китаї прирівнюють до перемог Кличків

2-3 березня у Пекіні з ініціативи Національної академії УСУ в рамках турніру з бойових мистецтв пройшла матчева зустріч «Україна-Росія-Китай». Україну представляла Міжнародна федерація фрі-файту та школа «Пересвіт».

У склад української збірної увійшов представник Тернопільської обласної федерації фрі-файту, майстер спорту України з даного виду спорту Тарас Піхуник. Нокаутом в 1 раунді поєдинку він здобув блискучу перемогу.

Ця перемога – показова в історії України, адже здобута на території світового лідера бойових мистецтв – Китаю.

«Для Тернополя цю перемогу можна порівнювати з черговими перемогами братів Кличко, оскільки вперше у спортивній історії нашої держави тернополяни здобули першість в країні, де бойові мистецтва вважаються не просто традицією, а повсякденним заняттям, яке виховує характер, силу волі, сильний дух. Ми впевнені, що ця перемога стане черговим прикладом для наслідування для тернопільських дітей. Це ще одне свідчення успіху соціального проекту, спрямованого на викорінення таких негативних явищ, як наркоманія та злочинність.»

Перемогою пишається і тернопільська обласна збірна, яка минулого тижня зайняла 2 місце на Кубку України по фрі-файту.

Також кращі спортсмени України змагатимуться за пояс чемпіона на гірськолижному курорті «Буковель». Тут 9 березня проходитиме фінал чемпіонату України з фрі-файту у девізіоні. Тернопільщину будуть представляти Єдуард Богачук, Олександр Долішній, Тарас Піхуник та Роман Ільяшенко.

 

Коментарі вимкнені.