Сергій Рабченюк ані секунди не жалкує про навчання у ТНПУ

Студент Сергій Рабченюк цього року закінчив географічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. На своїй сторінці у ВК він поділився спогадами про роки навчання.

Знаєте, що відрізняє людей з вищою освітою? Знання? Нєаа … Людина, що пройшла цей шлях навчається в першу чергу бути хитрою, спритною,а головне виплутуватися з екстремальних ситуацій в найкоротші терміни. Хоча цей досвід був надзвичайно корисний і такий необхідний для подальшого просування в житті..

Чесно? Не віриться, що вже кінець цієї історії під назвою “Студентське життя”… Ще начебто вчора зовсім молодий та перспективний школяр по-імені Сергій стояв на порозі змін у своєму житті… Вибір університету був непростий, хоча і цікавий. Чудове розташування цього вищого навчального закладу манить до себе із всіх куточків України, професія яку тут отримають здебільшого Педагогічна… хоча мій вибір пав на “Туризм”, і я не жалкую ані секунди, що провів свій час саме тут в надзвичайно цікавих подорожах, і захоплюючих мандрівках…

Крім того чимало цікавих проектів, конкурсів в яких став активним учасником чи завзятим вболівальником. Багато цікавих шоу на прикладі “Феєрія краси” чи “День вишиванки”.

Дякую Богу за зустріч із великою людиною Андрєм Яворським який дуже багато мене навчив, а найголовніше вірити всім серцем в Бога і залишатися людиною за будь-яких обставин…

Дякую всім моїм одногрупникам, друзям, колєгам, викладачам, а також братам і сестрам за ці приємні роки…

Коментарі вимкнені.