Сергію Притулі подарували футбольний чемпіонат на День народження! (фото)

Ведучий відсвяткував його на зйомках проекту “КабріоЛіто”.
За день до Дня народження Сергій говорив, що сподівається на сюрприз від команди проекту:
– Якщо завтра мене хтось здивує, я буду дуже щасливою людиною!
Побажання ведучого збулося на футбольному полі в Ужгороді. Знаючи пристрасть Притули до футболу, Ольга Фреймут і Саша Педан разом з усією командою влаштували імениннику незвичайний сюрприз – організували футбольний матч, в якому футболісти боролися за кубок імені Сергія Притули!
Найскладнішим для колег іменинника виявилося зберегти сюрприз в таємниці від нього. Після привітання рано вранці в Славському – букет польових ромашок і 14-кілограмовий торт зі збитими вершками і свіжими фруктами – мандрівники вирушили на кабріолеті продовжувати зйомки. Дорогою зі Славського до Мукачева автомобіль несподівано для Притули змінив маршрут і повернув в Ужгород. Там ведучого вже чекав стадіон, повний галасливих вболювальників, трон і три стрункі довгоногі красуні з опахалами.
Арбітрами матчу стали Педан і Фреймут. Яке було здивування Сергія, коли на поле вийшли дві дитячі футбольні команди у формі улюбленого клубу Сергія – “Карпат”. Результат гри не міг не порадувати іменинника – “Карпати” цього разу виявилися в безпрограшному положенні і перемогли в грі!

“КабріоЛіто”: у всіх телевізорах країни! Дивіться з 4 липня о 22.00 на Новому каналі!

Коментарі вимкнені.