Валерій Чоботар (Гатило) – “кіборг”, заради якого готові на все

З величезним подивом я таки знайшов у виборчих списках людину, якій повністю і цілковито довіряю – на восьмому місці у “Правому Секторі” я побачив Гатила (Валерія Чоботаря, члена політради цієї партії). Це визначна постать в українському русі, – колишній керівник вишкольного напряму в “Тризубі”, голова Тернопільскої федерації фрі-файту, знаменитий тренер і наставник. Я мав честь познайомитися з ним, коли переховувався від міліції в його Червонодібровській Січі після подій на “Мовному майдані” в 2012 році. Сама присутність Гатила в списках будь-якої партії здатна примусити мене переглянути своє відношення і до цієї партії, і щодо політики як такої. Якщо Гатило бере участь у виборах – можливо, я помилявся, принципово їх ігноруючи?

Сьогодні я дочекався, нарешті, коли “Правий Сектор” програв вибори, і подзвонив. (Дзвонити після перемоги не бачу сенсу, в лави будь-якої партії після успіху одразу поспішають натовпи пристосуванців, – не хочу, щоб мене прийняли за такого). Подзвонив і запропонував себе для будь-якої політичної діяльності, якщо Валерій Георгійович бачить у ній сенс.

Гатило слухавку взяв, чути мене був радий. Від нього я дізнався, що присутність свою у виборчому списку сприймає як плюнути і розтерти, якщо побратимам треба – хай включають, куди хочуть. Сам же він нині захищає Донецький аеропорт, і всю столичну політику бачив глибоко в носі.

Таки Гатило є Гатило. А кабінетна політика залишилася кабінетною політикою.

Дмитро Різниченко

Коментарі вимкнені.