Лікування хвороб тіла повинно розпочинатися з очищення душі, – лікар народної медицини Галина Пушкар

Якщо у вас хронічні головні болі, запаморочення,  серцево-судинні захворювання, хвороби очей, вуха, горла, носа, кишково-шлункового тракту, нирок чи статевих органів, безпліддя чи проблеми вагітності, тощо, або вас переслідує цілий букет недуг і лікарі не можуть вам допомогти, ви, рано чи пізно,  звертаєтеся до так званої нетрадиційної або народної медицини.

Галина Володимирівна Пушкар – лікар народної медицини з мальовничого  містечка Підгайці, що на Тернопільщині, біля сорока років працює лікарем-інфекціоністом у районній лікарні. Поряд з тим, понад двадцять п’ять років Галина Володимирівна практикує народну медицину для лікування дорослих та маленьких пацієнтів. В її приватному медичному кабінеті завжди людно. Тому для спілкування ми обрали вихідний день, вільний від прийому пацієнтів.

Лікування хворого завжди розпочинається з діагностики. Від правильно поставленого діагнозу залежить не лише успіх у лікуванні, але й життя пацієнта. Галино Володимирівно, якими методами діагностики Ви користуєтеся в своїй лікувальній практиці?

Передусім – це іридодіагностика. Суть методу полягає в діагностиці захворювань за змінами в рухливості, структурі та кольорі райдужної оболонки ока. Цей метод ґрунтується на знанні того, що всі органи людського тіла мають проекцію на певну ділянку райдужної оболонки ока. Якщо той чи інший орган захворів, це одразу ж призводить до патологічних змін у райдужній оболонці, за якими фахівець-іридодіагност може визначити характер захворювання – наявний гострий чи хронічний запальний, чи є пухлина тощо.

Цей метод діагностики нараховує тисячі років, хоч і не вітається й донині традиційною медициною.

А які методи Ви використовуєте в лікувальній роботі, коли вже проведена діагностика і з’ясовано характер та глибину захворювання?

 У лікувальній практиці я використовую метод гомеопатії. Цей метод ґрунтується на кількох принципах: 1) подібне лікуємо подібним; 2) метод малих доз; 3) потенціювання лікарства. Гомеопатичні ліки можна придбати в спеціалізованих  гомеопатичних аптеках, які сьогодні є майже в усіх обласних  центрах України. Такі препарати здійснюють глибинний вплив на хворий організм, приводячи в гармонійний стан розрегульовані органи, функції та процеси. У моїй практиці гомеопатичний метод  демонструє високу ефективність  лікування великого спектра різноманітних хвороб – від  запальних процесів та гострих хронічних захворювань − до психічних розладів.

У кабінеті я помітив скляні банки з п’явками. Ви також використовуєте їх у своїй лікувальній практиці?

Так, цей метод називається гірудотерапією або лікування п’явками. Це також метод  нетрадиційної медицини, відомий з незапам’ятних часів і використовується для боротьби з гінекологічними, венозними, урологічними та іншими захворюваннями. Відомо, що в слині п’явки   є безліч ферментів, які мають лікувальні властивості та посилюють загальний імунітет хворого. У своїй практиці я використовую п’явки для лікування тромбофлебітів (закупорки вен), захворювань хребта, наслідків ішемічних інсультів, при серцевих, ниркових та інших захворюваннях. Позитивні результати від застосування гірудотерапії хворі відчувають вже наступного дня.

Приємний запах ефірних олій, який відчутний у Вашому приватному медичному кабінеті, це також недарма?

Так, я і їх використовую в лікувальних цілях. Аромотерапія  − відома ще з часів стародавнього Єгипту,  Індії та Китаю як метод укріплення фізичного та психічного здоров’я, косметичного догляду за тілом із допомогою ефірних олій, фітонцидів рослин та інших ароматичних речовин. Запах ефірних олій позитивно впливає на психіку та сприяє регуляції різноманітних функцій людського організму.

Ефірні олії та масла я рекомендую пацієнтам для лікування шкірних захворювань, а також у профілактичних та оздоровлювано-косметичних цілях. Різноманітні мазі та креми я виготовляю самостійно на основі виключно натуральних  продуктів та настоянок трав.

А чим помічна глина, яку Ви також використовуєте в лікувальній практиці?

Завдяки різному мінеральному складові, різні види глини (коричнева, жовта, біла, голуба, зелена, рожева тощо) можуть мати різні лікувальні властивості. Компреси та аплікації з глини з давніх-давен використовували для лікування нервової  системи, хвороб суглобів і статевих органів.  Глина корисна ще й тим, що вона поглинає канцерогенні речовини та інші шкідливі для організму хімічні елементи. Тому вона з успіхом може застосовуватися для розсмоктування наростів, пухлин, токсикозів. В таких цілях глину застосовують як для зовнішнього, так і для внутрішнього вживання.

Метод металотерапії також входить до арсеналу Вашої лікувальної практики. А чим корисні для організму метали?

Металотерапія ґрунтується на цілющих властивостях металів, про які довідалися ще в сиву давнину.  У своїй лікувальній діяльності я використовую препарати з чистого  срібла та міді, які додаю до основи в порошковому вигляді. Відомо, що срібло має надзвичайні антисептичні властивості, тому натуральні мазі на основі срібла помічні для загоєння ран,  порізів, пролежнів, опіків тощо. Порошок міді корисний для видалення бородавок, лікування різноманітних пухлинних процесів на шкірі та слизових  оболонках. Мазі на основі срібла і міді рекомендую для лікування ерозійних захворювань жіночих статевих  органів.

Серед Ваших пацієнтів Ви більше відомі як лікар-фітотерапевт. Розкажіть читачам про цей напрямок у Вашій лікарській практиці.

Одним з основних методів лікування моїх пацієнтів є метод фітотерапії, при якому використовую лікарські засоби рослинного походження – комплекс біологічно активних речовин, вилучених з рослин або окремих їх частин. Кожна рослина в природі має свою лікувальну дію. У лікувальній практиці я застосовую  різноманітні збори та витяги з рослинної сировини з урахуванням індивідуальних  особливостей організму хворого. Деякі рослини, відомі своєю потужною лікувальною дією, я вирощую на своєму полі та дачній ділянці, де я повністю контролюю  процес посадки, вирощування, збирання та підготовку трав до виготовлення з них  лікарських препаратів.

Здоровий дух – запорука здорового тіла. На завершення хочу зазначити, що лікування хвороб тіла повинно розпочинатися з очищення душі та психіки хворого. Тому питання духовного очищення я завжди розглядаю як передумову для очищення та оздоровлення фізичного тіла. Хто мене розуміє, той одужає, хто не дбає про своє духовне здоров’я, того хвороби переслідуватимуть постійно.

СітіЛайф

Коментарі вимкнені.