Flex Academy з Чорткова успішно взяли участь в наймасштабнішій події в світі бального танцю у Великобританії

Вітаємо нашу найкращу команду із першими змаганнями у Великобританії, Blackpool Dance Festival — перший, найвідоміший і найпрестижніший щорічний конкурс бальних танців міжнародного значення, який проводиться у бальній залі Empress Ballroom розкішного комплексу Winter Gardens, Блекпул, Англія з 1920 року. Це найбільший бальний конкурс, на фестивалі беруть участь тисячі пар з різних країн світу. Blackpool Dance Festival, вважається Олімпіадою для танцюристів, та є найвагомішою подію в світі бального танцю для кожного танцюриста.

Ці масштаби вражають та важко описати це все словами. Тільки чого вартують емоції від залу Блекпула, історичний масштаб конкурсу, блекпульська музика живого оркестру в їхній залі , найкращі танцюристи це все викликає тільки одне відчуття – мурашки по всьому тілу.На Блекпулі танцюєш категорію, початок зранку, а завершення та фінал приблизно ввечері. Це фактично весь день потрібно танцювати, своєрідний марафон, адже у кожній категорії змагається величезна кількість учасників з різних країн, інколи перевищує 100 пар. Випробувати себе тут хоче кожен. Цьогоріч взяли участь і  команда @flex_academy три пари різних вікових категорій із Чорткова із наставником Юрієм Мотолько: у категорії Ювенали до 12 років передсатвляли Пахольчак Матвій та Скотецька Аріна вони стали півфіналістами увійшовши у топ 12 кращих пар, не дивлячись на те, що у партнера був гіпс на руці та шпиці які вставили під час операції напередодні поїздки. Також у категорії Ювенали соло до 12 років Скотецька Аріна тала фіналісткою та зайняла 5 місце серед близько 100 учасників. У категорії Юніори 1 до 14 років, Бельзецький Дмитро та Пирка Владислава стали півфіналістами та увійшли в топ 12 кращих пар. У категорії Юніори 2 до 16 років це найчисельніша категорія, Пендзій Олександр та Тимків Вероніка, та Бельзецький Дмитро па Пирка Владислава увійшли у четверть фінал.

Але ці змагання дали найбільше нашим дітям те, що вони отримали величезний досвід від наймасштабнішої події в світі бального танцю та мають шалений запал та бажання розвиватись і працювати не покладаючи рук.  • Хочемо сказати, що ми пишаємось нашими незламними учнями, адже було багато різних моментів на шляху до цих змагань, але ми таки впорались із усіма та стали його учасниками. Дякуємо батькам, що знайшли можливість самостійно фінансувати цю поїздку це немалі витрати. Дякуємо нашому найкращому тренеру Юрію Мотолько, що взагалі взяв цю ідею за варіант і втілив її у реальність, діти надихнулися і в шаленому захваті від цієї події, – кажуть у танцювальній студії.

Коментарі вимкнені.