Обличчя Тернополя: Олександр Бойко

Про себе

Мені 22 роки. Родом з файного міста Тернопіль. Працюю журналістом у інтернет-виданні “Збудовано в Тернополі” – це радше хобі, ніж робота (усміхаєтьсяред.).

Займаюсь громадською та волонтерською діяльністю.

Багато цікавлюсь футболом, люблю і пограти. Разом з кількома організаціями стараємся розвивати цей спорт поки що на рівні Тернопілля.

Люблю тварин. Настане час і я куплю собі собаку.

Новий рік планую відзначити у рідному сімейному колі.
Про Тернопіль

Тернопіль – це місто, де поряд батьки та друзі.

Тернополяни особливі тим, що надзвичайно привітні та позитивні люди.

Найкращі місця для відпочинку в Тернополі, безперечно, це – місцеве озеро. А ще – ресторан “Ковчег” – цікаве місце, де можна відпочити та набути приємних вражень лише від інтер’єру закладу.

“Національна страва Тернополя” – це борщ з пампушками (принаймні, це моя улюблена страва).

Найкращий сувенір із Тернополя – свіже пиво “Опілля” одразу з пивоварні. А для тих, хто не вживає алкоголю, це може бути сувенір з символікою Тернополя.

Про відкриття

Коли мені було 17, я перший раз відвідав столицю України. Київ, на перший погляд, здався неймовірно цікавим та неосяжним, порівняно з Тернополем, та з часом я пізнав ліпше це місто і зрозумів, що в Файному краще та затишніше.

Вчорашній день (13 листопадаред.) запам’ятався тим, що за один день випало більше снігу, ніж за всю зиму 2012-го року (усміхаєтьсяред.).

P.S. Маєте бажання розповісти про себе, мерщій напишіть нам на скриньку poglyad.ternopil@gmail.com або на сторінках “Погляду” в соцмережах: Facebook або у Вконтакте.

Comments are closed.