Колеги від Олександра Смика просто заряджаються

Сьогодні, 26 жовтня, у відомого в Тернополі барда, поета, та генератора ідей Управління культури і мистецтв міської ради, Олександра Смика – ювілей – 55-річчя.

З нагоди такого магічного свята, редакція «Погляду» підготувала креативному, творчому та завжди безпосередньому, наче 5-річний хлопчисько, Олександру Івановичу, невеличкий подарунок – 55 приємних речень, від тернополян… і не тільки.

Михайло Окаринський, депутат Тернопільської міської ради:

З Олександром Івановичем ми знайомі, мабуть, ще з 2005 року. Я дуже люблю його пісні та вірші. Особливо вірші. В нього їх дуже багато, на різні теми. І в кожному, що я чув – щось таке глибоке, чи, навіть не знаю як сказати, щось, що просто так тебе не відпускає. Я був свідком, коли Олександр Смик виходив з якоїсь наради чи оргкомітету – і в нього вже був готовий вірш…

Багато у нього поезії  про любов. Відчутно, що це відчуття пережите і пропущене через сильні емоції.

Крім того, Олександр Смик – нестандартний чиновник. Такі,мабуть, рідко коли і де зустрічаються. Починаючи з того, як він одягається – не як типовий чиновник, а як творча людина… Думаю, від Смика багато хто з колег просто заряджається.

Нагадаємо, Олександр Смик в честь свого дня народження запрошує усіх тернополян розділити радість зустрічі зі старими друзями по пісенному цеху, отримати задоволення від гарної української пісні та спілкування майже в родинному колі. До Вашої уваги презентація нової поетичної збірки “До неба і вище” та CD-альбому “Вир”. Зустріч відбудеться сьогодні, 26 жовтня, о 19.00, у Тернопільському обласному драматичному театрі.

Коментарі вимкнені.