14 травня стартують Шості Тернопільські дні моди

12 травня в Українському домі “Перемога” відбулася прес-конференція, присвячена висвітленню важливих деталей VI Тернопільських днів моди.

“Українське – це модно”

Як зазначила координатор проекту “Тернопільські дні моди” Марія Гудима, цьогоріч змінено і розширено формат “Тернопільських днів моди”, які відбудуться під всеукраїнським гаслом “Українське – це модно”впродовж тижня від 14 до 23 травня. “Наші модні дні складатимуться із певних аспектів, – сказала Марія Гудима. – По-перше, показ і конкурс молодих дизайнерів “Альтернатива” з врученням іменних призів (14 травня); показ відомих українських дизайнерів (22 травня). У ці дні будуть не тільки показувати і продавати, а й навчати – у проміжку відбудеться освітня програма з проведенням майсер-класів, семінарів, презентацій”. Зокрема, 14 травня студія Михайла Голика в ТВЦ “Атріум” з 10.00 проведе майстер-клас “Тенденції зачісок 2015 року”. 20-21 травня – презентаційні семінари з перукарського мистецтва від Євгена Калкатова (м. Київ) у приміщенні Галицького коледжу ім. В. Чорновола: вул. Б. Хмельницького, 15.23 травня – у конференц-залі ТВЦ “Атріум” майстер-клас від Влади Литовченко “Кодекс Леді”.

Хто буде?

У першій частині відбудеться етнопоказ і показ колекцій з київського і львівського днів моди (колекції прет-а-порте). Етнопоказ розпочне автентичний рівненський колектив “Веснянка”, після цього покажуть приватні колекції та сучасні колекції в етнонапрямку. З найвідоміших в Україні дизайнерів у Тернопіль приїдуть ГошаАльтшулер (Київ), Мальва Флореа (Львів), Руслан Хвастов з Одеси (цей дизайнер створив багато цікавого одягу для кіно – ред.), Влада Литовченко. Загалом тернополяни зможуть переглянути нові колекції одягу 12 дизайнерів з вітчизняних міст.

“Про людство встигнеш, про людей подумай”

Постійний генеральний партнер тернопільських днів моди, власник ТВЦ “Атріум”Тарас Демкура: “28 травня ми покажемо колекцію тернопільських дизайнерів на Сході, перше місто – Дніпропетровськ. А східні модельєри приїдуть вчитися до нас”.

Творці проекту “Тернопільські дні моди”: Тернопільська міська рада, ГО “Тернопільські дні моди”, Галицький коледж ім. В. Чорновола, ТВЦ “Атріум”.

Заступник Тернопільського міського голови Олександр Смик:”Мета проведення “Тернопільських днів моди” – не тільки показ, а й збір фінансової допомоги учаснику АТО, який родом з Борщівського району (з етичних міркувань його ім’я не оголошується – ред.), який потребує складної операції на ключиці. З цього приводу в письменника Олександра Ірванця є влучний вислів: “Про людство встигнеш, про людей подумай”…”.

Квитки вартують від 50 грн.

Коментарі вимкнені.