14 жовтня в Тернополі проведуть Марш пам’яті

14 жовтня в Тернополі пройде Марш пам’яті. Присвячений він усім полеглим героям, громадським та культурним діячам, які боролися за нашу свободу та незалежність.

Організовує марш – цивільний корпус АЗОВ у Тернополі.

– Свою участь уже підтвердили студентські ради ТНЕУ, ТНПУ, ТНТУ, пластуни, МНК, УНСО, Самооборона Тернопільщини, представники всеукраїнського об’єднання Автомайдан, волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО, – розповідає “Погляду” Максимченко Максим. – Проте не буде жодної політичної символіки – лише військова, патріотична, національна.

Розпочнуть марш о 10.00 від пам’ятника провідника Степана Бандери з покладання квітів та молитви українського націоналіста.

Далі через вул.Грушевського та театральний майдан попрямують до музею політв’язнів. Там відбудеться урочисте покладання квітів.

Звідти, через театральний майдан – до ЦУМу, і по вулиці Руській – до майдану Героїв Євромайдану.

– Марш плануємо проводти максимум півтори години, – зазначають організатори. – І водночас перепрошуємо за тимчасові незручності для водіїв, адже ненадовго зупинимо рух на ділянці дороги від ЦУМу до “зеленої православної церви”. Запрошуємо усіх бажаючих доєднуватися! У величне свято Покрови Пресвятої Богородиці, в День українського захисника, вшануємо світлу пам’ять борців за нашу незалежність!

Подія тут: https://www.facebook.com/events/1629025124027895/ 

Відеозапрошення тут: https://www.facebook.com/vova.mif/videos/1047698258582607/

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.