16 нагород привезли спортсмени до Тернополя!

16 нагород, з яких 11 золотих, 2 срібних та 3 бронзових, привезли тернопільські спортсмени з Чемпіонату України з веслування серед 29-ти  вищих навчальних закладів, що відбувся у Дніпропетровську.

Студент ТНПУ Олександр Бєляєв здобув дві золоті нагороди в байдарці-одиночці на дистанціях 1000 та 500 метрів, а на двохсотметрівці він показав четвертий результат.

Сергій Кіндзерський завоював три «золота» в байдарці-четвірці на дистанціях 1000, 500 та 200 метрів у складі екіпажу, який представляв Національний університет фізичного виховання і спорту, а в байдарці-одиночці на 200 метрів у тернопільського спортсмена четвертий результат.

За головний спортивний виш країни виступала і тернополянка Тетяна Єднак, яка здобула дві золоті нагороди у байдарці-четвірці на дистанціях 500 та 200 метрів та ще одну золоту медаль – у байдарці-двійці на 500 метрів.

П’ятеро тернополян – Олександр Бєляєв, Сергій Кіндзерський, Владислав Іванов, Тетяна Єднак та Павло Сарабун – включені до складу збірної студентської команди країни, яка візьме участь у Чемпіонаті світу серед студентів. Такий спортивний форум з 15 до 17 серпня пройде у Мінську (Білорусь). До речі, навчально-тренувальний збір з підготовки до світового студентського чемпіонату розпочнеться 21 липня у Тернополі.

Коментарі вимкнені.