180 га землі по-дружньому вділив Хоптян за “дах над головою”?

На початку березня Василь Деревляний направив депутатське звернення до прокуратури Тернопільської області. Метою звернення було з’ясувати чи дійсно славнозвісний підприємець Глушко М.І. надавав та надає готельні послуги та перевірити законність його діяльності.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина».

Після отримання в оренду180 га. землі у Підволочиському районі, пан Глушко стверджував, що проживання екс-голови Підволочиської РДА – чинного губернатора Тернопільщини Хоптяна у його домі (про це розповідали місцеві жителі) з одержанням землі в такому великому розмірі не пов’язане. Екс-голова Підволочиського району (Хоптян), наче б то, на рівних правах з іншими постояльцями просто знімав житло у готелі ( і платив за це відповідні кошти), який належить підприємцеві Глушкові.

В результаті звернення народного депутата, держінспектор інспекції з питань захисту прав споживачів в Тернопільській області зателефонував до підприємця для з’ясування фактів, але Глушко відповів нецензурною лайкою. До вашої уваги пропонуємо відповідь Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів в Тернопільській області, де, за свідченнями працівників кафе-бару, що дійсно належить Глушкові М.І., йдеться, що готельні послуги підприємцем не надаються.

Чи то на дружніх, чи на взаємовигідних умовах проживав  головний регіонал області у дрібного підприємця, а нині орендаря 180 га. землі,… аналізуйте самі… Та судячи з  такої хамської та безстрашної поведінки пана Глушка під час спілкування з держінспектором, дружба з можновладцем таки має місце.

Що цікаво, колега голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна, ймовірно, утримує працівника без трудової книжки та продає алкоголь без ліцензії. Адже у листі інспекції ідеться, що чиновникам не пред’явили відповідні документи. В той же час, сам Валентин Хоптян постійно наказує своїм підлеглим усувати такі незаконні речі.

Коментарі вимкнені.