У восьмому полку спецназу розвідки служать тернополяни (відео)

Сергій Притула побував нещодавно на місці дислокації восьмого полку спецназу розвідки.
8-ка нарешті отримала нормальне місце постійної дислокації. Так, води немає, але ситуація не критична. Головне, що є дах над головою. Завезли хлопцям кілька десятків конвекторів, кілька десятків калориферів (звіт по грошах виставлю окремо), сушки для взуття, трохи спальників, харчі, елементи живлення, з 5-ти коліматорних прицілів виділив 2, бо, в принципі, вже туди багато завіз, ще три віддав 80-ій бригаді.
Головний висновок з поїздки по 8-ці: хлопці повеселішали, їсти є що, грітись (тепер вже) є чим, теплих речей, ніби-то, вистачає. Шоломи і броніки є. Залишилось глобальне питання з «бєрцами». Я вже закупляв для них 60 пар, але є нюанси, про які не можу не сказати, бо то за Ваші гроші. Ті «бєрци» на суху погоду нарікань не викликали, але в дощ виявились проблемними. Зараз веду перемовини з тими хлопцями, які шили, про повернення коштів, або заміну на більш якісні.
Зустрічали нас вояки на Нісан Патролі (є на фото), який ми з Вами придбали 2 тижні тому. Джип ганяє, хлопці раді.
Загалом, після цієї поїздки, за 8-ку стало трохи спокійніше. Коротше кажучи, хлопці до пильновані! І Ваша, дорогі друзі, у тому є величезна заслуга! Дякую усім за посильну поміч! Це не означає, що ми перестанемо опікуватись 8-кою, це означає, що тепер допомога буде більш вузько профільна.
Окремо хочу щиро подякувати Inna Muzychuk (зв’язки з громадськістю ПриватБанку), за те, що за 10хв розрулила питання отримання заробітної платні для цілого полку!!!! Коли 3-го вересня москалі накрили хлопців «смерчами» на Побєді, за Новоайдаром, у них згорів увесь табір: техніка, склади, палатки, амуніція. Паспорти і банківські картки виключенням не стали. На руках у хлопців зараз тільки якісь тимчасові посвідки, що то вони. А для банків, то було не зовсім достатньо. Тепер, завдяки Інні, хлопцям роблять нові картки, зарплата буде! Низький уклін за допомогу від усіх хлопців!

Коментарі вимкнені.