26 громад Тернопільської області виявили бажання приєднатися до Православної церкви України

Світлина від Тернопільська обласна державна адміністрація.

Після отримання Томосу про автокефалію 26 громад Тернопільської області виявили бажання приєднатися до Православної церкви України. 

2 квітня у присутності Архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора голова облдержадміністрації підписав розпорядження про реєстрацію першого в області статуту релігійної громади. У документі йдеться про зміну підпорядкування з Української православної церкви Московського патріархату у Православну церкву України.
«Це продовження процесу, який розпочався 16 грудня 2018 року. Зараз ми маємо не тільки незалежну українську церкву, а й взагалі новий етап українського відродження. У Тернопільській області вже 26 громад приєдналося до православної церкви України. Ми зробити так, щоб максимально полегшити документальну сторону цього процесу. На базі управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей облдержадміністрації, завдяки принципу «єдиного вікна», буде можливість реєструвати статути релігійних громад. Це оптимізує процес оформлення усіх необхідних документів», – зазначив Степан Барна.
Додамо, підписано статут релігійної громади села Круголець Шумського району, яка разом з настоятелем храму на честь Іверської ікони Божої Матері виявили бажання приєднатися до Помісної Православної Церкви України.

Коментарі вимкнені.