750 дітей на Тернопільщині потребували захисту

750 дітей на Тернопільщині потребували захисту минулого року. Протягом минулого року прокурори звернулися до суду з 55 позовними заявами на захист майнових та житлових прав дітей на загальну суму понад 2,7 млн. грн. З них в інтересах соціально незахищених категорій: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів та дітей з малозабезпечених сімей пред’явлено 45 позовів на суму понад 2,4 млн. грн.

Також прокурори забезпечили участь у судовому розгляді 176 справ щодо захисту прав і свобод неповнолітніх. У результаті, завдяки активній позиції прокуратури поновлено права майже 750 дітей.
Окрім того, органи прокуратури області упродовж минулого року пред’явили до суду 7 позовів на захист інтересів держави у сфері охорони дитинства на суму 350 тис. грн. Для прикладу, за одним із цих позовів постановлено рішення суду, на виконання якого проведено державну реєстрацію прав на будівлі лабораторії навчального закладу вартістю 270 тис. грн. за центральним органом виконавчої влади.

Коментарі вимкнені.