А Каплун працює далі, – погрожують активістці, яка стала на захист студентів

Проти Наталії Литвин, яка стала на захист студентів, розпочали інформаційну війну. Про це активістка повідомляє у мережі Фейсбук.

Здається, екс-директор Каплун енд компані почали проти мене агресивну, поки що інформаційну, війну.
Мабуть, знаю надто багато…
Після того, як я всерйоз зайнялася темою училища ресторанного сервісу і торгівлі, щодня мені у ВК з різних фейкових сторінок почали приходити всілякі погрози, прокльони, обливання брудом, звинувачення у продажності і неправдивості)) Якщо я не помиляюся, усі місцеві та всеукраїнські ЗМІ висвітлювали цю тему в реалістично-критичному світлі)) То, може, друзі-журналісти, ми всі продажні?)) Називається, хто вс*ався – невістка))
Так ось, усі ці драматичні мемуари тролів про мою безбожність і антиморальність були пікантно приправлені матюками і такими словами, яких я за життя навіть і не чула. А скільки нового дізналася про себе і про свої способи заробітку))) Найцікавіше – все це анонімно, під чужими іменами та фотками. Для Тернополя вже якось звично стало не відповідати за свої слова. Тільки не звикла я наосліп спілкуватися з людьми. Дуже хочу побачити тих, хто обіцяє знайти на мене управу)))
Тому, якщо ви зараз це читаєте, готуючи чергову порцію бруду, знайте, я з нетерпінням чекаю зустрічі з вами

Коментарі вимкнені.