А ви уже чули аудіовірш геніальної тернопільської поетеси Лесі Романчук?

Позиційний волинський ресурс, що має власну незалежну експертну позицію і власне вільне філософське бачення суспільного розвитку Volyn Times, у рамках аудіопроекту “Український вірус” підготував вірш Лесі Романчук.

Майстриня слова Леся Романчук – одна з небагатьох наших сучасників, хто не боїться казати правду у вічі. Вона народилася у сім’ї «ворога народу». Тому її серце наповнене любов’ю-вболіванням-небайдужістю і прагне правди”, – пише Volyn Times у нотації до аудіовірша “У країні Ліліпутії”.

Довідка:

Аудіопроект –“Український вірус”. Україна – є! Але не всі у ній можуть називатися українцями. За роки виплеканої байдужості, безпринципності, всезагальної продажності у нашій країні сформувався новий тип людей – за першої ліпшої нагоди вони змінять картуза на голові й охоче покладуть до кишені 30 срібняків. Вони – скиглять і нарікають. Часом навіть дуже голосно. Дехто з них маскується під затятих патріотів, б’ючи себе в груди, але за найменшого ж гуркоту ховається в очерет. Між тим, маємо беззаперечний приклад тих, які були, є і завжди будуть УКРАЇНЦЯМИ.

Вірш Лесі Романчук слухати ТУТ.

Коментарі вимкнені.