Відомий астролог з Тернополя знає усе про перший тиждень нового року

Овен
На стику двох років пам’ятайте, що все минає, а ви — є, і це — найголовніше. Якщо усвідомите це, жодні труднощі вам не страшні, а багатьох негараздів позбудетесь ще у старому році. Зустріч Нового року — за вашим вибором.

Телець
Проблеми, які ще донедавна так дошкуляли вам, відійдуть на задній план і залишаться у старому році. Постарайтесь вирішити ті справи, які небажано переносити у рік новий. Новий рік бажано зустріти у цікавому місці.

Близнюки
Ви маєте зосередитись на головному. Доведіть до порядку все, що у ваших силах, і підбийте підсумки. Нових справ до 15 січня не розпочинайте. І взагалі — якнайбільше відпочинку, розваг і зустрічей!

Рак
Дотримуйтесь внутрішнього спокою, щоб передноворічні клопоти не заполонили вас. Усе, що маєте придбати, з кимось зустрітись чи вирушити в подорож, краще зробити тепер. Рік синього дерев’яного коня краще зустріти в гучній компанії.

Лев
Не варто переживати з приводу дещо незрозумілих вам ситуацій, бо все само собою вирішиться так, як ви й не сподівалися. Цікава звістка може змінити ваші плани і додати оптимізму. Більше уваги — коханій особі і близьким.

Діва
Новий рік починається з середи, а це ваш день, отож, можете обдумувати грандіозні проекти. Ці дні можуть змінити ваші погляди на звичні речі, і вам захочеться зустріти Новий рік у гамірній компанії.

Терези
Намагайтеся не затівати якихось сумнівних змов чи суперечок, щоб запобігти конфліктам. Отримаєте багато різних запрошень щодо зустрічі Нового року і відзначення Різдвяних свят. Зірки обіцяють прекрасний настрій, особливо тим, хто буде за межами дому.

Скорпіон
Якщо підете у відпустку, то маєте шанс уникнути клопотів на роботі. Сприятливий час для кардинальних змін і для тих, хто довго вагався, не знаючи, як діяти. Очікуйте приємних звісток від домашніх, особливо від дітей.

Стрілець
Будьте об’єктивні в оцінці своїх можливостей, планувати бажано тільки те, що вам справді під силу. Якщо будете в дорозі, менше розповідайте випадковим попутникам про себе і близьких.

Козеріг
Настав час для позитивних змін у вашому житті. Відкиньте невпевненість та сумніви і дійте так, як підказує інтуїція. Представникам цього знаку пе-редноворіччя слід провести з тими, хто для них по-справжньому цікавий.

Водолій
У всьому будьте уважні і навіть обережні. Можете опинитись у ситуації, коли доведеться опановувати щось нове або повертатись до уже призабутого. Не встрявайте у сумнівні авантюри. У вас буде багато хороших ідей щодо зустрічі Нового року.

Риби
Якщо ви чогось не завершили вдома, за місцем навчання чи на роботі, то маєте шанс встигнути зробити це до
Нового року. Можливі цікаві знайомства, які принесуть у майбутньому багато радості. Новий рік бажано зустріти в обновках.

Подільське слово

Коментарі вимкнені.