Надал розповів, скільки доріг відремонтував за 2013 рік у Тернополі

27 грудня, під час останнього у цьому році прямого ефіру міського голови на УХ-радіо, Сергій Надал розповів, які дороги у Тернополі відремонтували протягом 2013-го, адже саме дорожнє покриття на початку року було найболючішою проблемою нашого міста.

– Потрібно нагадати, що часті перепади температур цієї аномальної зими знищили дорожнє покриття в Тернополі понад 80% доріг. Тому довелося замість запланованих ремонтів дворів в першу чергу відновлювати саме дорожнє покриття міста. І це все без  належного фінансування центрального бюджету, – сказав Сергій Надал. – Незважаючи на бюджетний голод, вдалося залучити понад 30 млн грн з бюджету міста на дороги. Хоча це лише 5% від загальної потреби. Ми зверталися і до керівництва держави і до Верховної Ради і до уряду, обгрунтовували потребу в 600 млн грн на ремонт доріг. На жаль залишилися без якихось відповідей, без допомоги.

Довідково:

  • Від початку року в Тенополі проведено поточний ремонт площею майже 36 метрів квадратних (це понад 60 вулиць).
  • Капітальний ремонт на площі понад 38 метрів квадратних.
  • Зроблено ремонти на вулицях: Мазепи, Чорновола, кн.Острозького, Пирогова, Гоголя.
  • Досить серйозна реконструкція, по суті будівництво нової дороги зроблено на вул.Симоненка, каже міський голова. В результаті ремонту ширина проїжджої частини збільшилася з 7 до 10,5 метрів. Зроблено нове водовідведення, нові опори освітлення, замінені стоки каналізації, зроблена належна основа, зміцнено дорожнє покриття.
  •  Розширення проїзду під двоарковим мостом.
  • Фактично “з нуля” зроблено дорогу на вулиці Спортивній, яка багато років потребувала ремонту.
  • Зроблено дорогу на вул.Чернівецького.
  • Завершено ремон вул.Гайової.

Сергій Надал наголосив, що називає вулиці, які є найбільш вагомими, хоча ремонтними роботами було охоплено все місто. Міський голова нагадав і ремонт набережної,скверу на вул.Миру, повну реконструкцію бульвару Д.Галицького, ремонт пішохідної доріжки Карпенка-Живова, реконструкцію скверу Т.Шевченка.

Записав Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.