Автолюбителі найбільшого тернопільського форуму подарують спортивний інвентар сиротам

Завтра, 23 червня, учасники найбільшого тернопільського форуму, котрі мають автомобілі, влаштують автопробіг. А щоб ця ідея мала якусь мету, то хлопці поєднали її з благодійністю. Так, вони заїдуть в бережанську школу-інтернат, тому охоче приймуть від тернополян будь-яку допомогу для дітей.

–          Ми спілкувалися з директором школи-інтернату у Бережанах. Він нам розповів, в чому у них є найбільша потреба, – розповів «Погляду» співорганізатор автопробігу, форумчанин Сомбра. –  Вони потребують підтримки спортивним інвентарем. На базі школи працює секція боксу, не вистачає масок. Також мають потребу в футбольних м’ячах, а ще – у взутті для дітей.

Форумчани запропонували інтернату живий куточок, бо мали акваріум на 60 літрів і морську свинку. Дирекція таку ідею сприйняла позитивно, бо діти вже доглядають за хом’ячками, їжачками та черепахами. Тож хлопці повезуть дітям також клітки та корм.

–          Кілька форумчан, учасників автопробігу, уже вклали близько 1500 гривень. Плануємо ще побігати, пошукати спонсорів. Уже долучилася одна з фірм таксі Тернополя, тож маємо 2000 грн. А ще я тільки по сусідах назбирав три мішка одягу, – розповідає форумчанин Сомбра. – Тож, думаю, тернополяни можуть долучитися – якшо не фінансово, то просто знайти вдома одяг для дітей 8-14 років, який ще в хорошому стані, але його уже ніхто не носить.

Хлопці будуть раді будь-якій допомозі від небайдужих тернополян. За довідками звертайтеся до адміністрації форуму файного міста, або до будь-кого з учасників благодійного автопробігу.

Стартує автопробіг 23 червня. Збір відбудеться о 10.00 навпроти магазину “Карпати” (що на масиві “Дружба”).

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Автолюбителі найбільшого тернопільського форуму подарують спортивний інвентар сиротам

 • 16:27 | 22.06.2012 о 16:27
  Permalink

  Доречі, прикольний форум. Навіть не думав, що там така активність. Тільки щось реєстрація якась заморочена. Ніби і зареєструвався, але писати щось не можу.

  • 19:25 | 22.06.2012 о 19:25
   Permalink

   може потрібен час на затвердження учасника? Не знаю. Я там з 2005-го, здається, року. Це самий активний форум Тернополя)))

 • 12:03 | 24.06.2012 о 12:03
  Permalink

  Це найбільший україномовний форум. Реєстрація досить проста як і у всіх з захистом від спаму і від ботів. Ласкаво прошу!

Коментарі вимкнені.